Świetna parada Bartłomieja Drągowskiego!

Bartłomiej Drągowski zbiera duże pochwały za niedzielny występ w meczu Fiorentiny z Udinese. Pomimo dwóch straconych goli, uzyskał jedną z najwyższych not w zespole!

„Jego interwencje okazały się kluczowe, utrzymał Fiorentinę w tym meczu” – pisze La Gazzetta dello Sport. Pomimo jednego błędu, który na początku spotkania mógł skończyć się utratą bramki, włoski dziennik przyznaje Polakowi notę 7,5, ex-aequo najwyższą w zespole. „Miał co najmniej trzy kluczowe interwencje” – czytamy.

„Drągowski po raz kolejny ucisza krytyków” – mówił komentujący spotkanie w Eleven Sports Tomasz Zieliński.

Na szczególną uwagę zasługuje parada z 72 minuty, kiedy „Drążek” wyjął lecącą w kierunku okienka bramki piłkę uderzaną przez Gerarda Deulofeu. Kliknij w link lub poniższe zdjęcie, aby obejrzeć paradę!

Bohaterem poczynań ofensywnych klubu z Florencji był bezapelacyjnie Gaetano Castrovilli, który zdobył dwie bramki i dołożył jedną asystę. Dla Fiorentiny było to dopiero drugie zwycięstwo w tym sezonie Serie A. Ekipa zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli. Drągowski zachował dotąd tylko jedno czyste konto. Puścił dziesięć goli. Na dziś wydaje się jednak pewniakiem do wyjazdu na przyszłoroczne mistrzostwa Europy. Jerzy Brzęczek traktuje go jako przyszłość kadry i obecny numer trzy w zespole, po Wojciechu Szczęsnym i Łukaszu Fabiańskim.

Luca Toni napadnięty! „Kiedy wszedł do domu, zobaczył żonę, teściową i…”

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem