Sulęcki: Ojcem może zostać każdy, ale nie każdy ojciec będzie tatą

Maciej Sulęcki to nie tylko niepokonany pięściarz i jeden z najbardziej perspektywicznych pięściarzy w naszym kraju, ale przede wszystkim ojciec, który dzięki córce ma dla kogo walczyć. O ubijaniu kotletów, zgaszonym świetle, głupotach z Arturem Szpilką i kolejnej walce, po której będzie mistrzem świata. Zapraszamy!

Maciej Sulęcki to nie tylko niepokonany pięściarz i jeden z najbardziej perspektywicznych zawodników w naszym kraju, ale przede wszystkim ojciec, który dzięki córce ma dla kogo walczyć. O ubijaniu kotletów, zgaszonym świetle, żartach z Arturem Szpilką i kolejnej walce, po której będzie mistrzem świata. Zapraszamy!

O córce.

Mam dla kogo walczyć. Mała jest grzeczna, moja Magda opiekuje się nią, gdy jestem na treningu lub nie ma mnie w domu. Zawodowo jestem chamem i skurczybykiem, który robi wszystko, by pokonać swojego przeciwnika. Prywatnie jestem kochanym tatusiem, który dba o swoje dziewczyny w domu.

O ubijaniu kotletów.

Ja tak naprawdę miałem półtora roku bez poważnej walki. Wygrałem w Stanach, potem stoczyłem dwa pojedynki, ale żaden z rywali nie był dla mnie wyzwaniem. Teraz wygrałem i wiem, że w światowej czołówce nie ma kogoś, kto będzie w stanie mnie pokonać. Dobrze, że za mną trudny pojedynek, bo dzięki temu nabrałem doświadczenia i wnioski wyciągnę na przyszłość. Niezbyt dobry tego dnia Sulęcki pokonał czołówkę w swojej wadze. To dobry znak.

O powrocie do Polski Artura Szpilki.

Cieszę się, bo Szpilka to pozytywna osoba, która nigdy się nie zmienia. Moja dziewczyna początkowo nie przepadała za nim, ale znała go tylko z telewizji. Gdy spotkała go osobiście raz i drugi, to teraz bardzo go lubi. Z nim zawsze jest wesoło, można się powygłupiać.

O relacjach ze Zbigniewem Bońkiem.

Są znakomite, już od dłuższego czasu jesteśmy w stałym kontakcie. Byłem ostatnio u prezesa na kawie, dałem mu rękawice bokserskie, które gdy zostanę mistrzem świata, wylicytujemy. Wierzy we mnie – bardzo jestem z tego powodu dumny.

O mundialu w Rosji.

Może wybiorę się do Rosji na mecz Polaków – taki mam plan, ale muszę go przegadać z Magdą. Kibicuję chłopakom, sam grałem kiedyś w piłkę. Trzymam za nich kciuki na mistrzostwach.

Jakub Borowicz

 

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem