Sukces Illuminar – Polacy zagrają w półfinale DreamHacka!

Dziś Illuminar zagrało mecz o awans z grupy A DreamHack Open November 2020. Polacy po bardzo ciężkiej batalii wygrali z Nemiga wynikiem 2:1.

Polacy aż do popołudnia nie wiedzieli z kim zagrają o awans do półfinału. Ich przeciwnikiem miał być przegrany meczu Nemiga – Gambit. Spotkanie o pierwsze miejsce w grupie wygrało Gambit, więc Illuminar o udział w play-offach zagrało z białoruską formacją Nemiga. Pierwsza mapa (de_vertigo) po dogrywce wpadła na konto Polaków i do awansu brakowało już tylko jednej mapy. Druga część spotkania odbywała się na mapie de_nuke. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 9:6 dla Illuminar, jednak dobra gra reprezentantów Nemiga po stronie atakującej dała im zwycięstwo. Wszystko rozstrzygnęło się na mapie de_mirage. Emocje trzymały kibiców do samego końca, w ostatniej części spotkania obie ekipy szły łeb w łeb, jednak to Polacy okazali się skuteczniejsi i wygrali całe spotkanie.

O finał Snax i spółka zagrają jutro. Ich przeciwnikiem będzie rosyjskie Team Spirit. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16.30.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem