Suarez na treningu Barcelony. Kibice nie mają litości! A Juventus zdecydowany na transfer

Juventus i FC Barcelona dogadały się w sprawie transferu Luisa Suareza! Włosi zapłacą za napastnika trzy miliony euro, donosi Tancredi Palmeri. Tymczasem w sieci furorę robią urywki z ostatnich treningów Urugwajczyka w Barcelonie. Wygląda fatalnie pod względem fizycznym.

Następca Gonzalo Higuaina w ekipie Starej Damy już znany! Przenosiny Luisa Suareza, którego Ronald Koeman nie widzi w swoich planach na nowy sezon, znajdują się na ostatniej prostej. Urugwajczyk podpisze trzyletnią umowę. Ustalił jej indywidualne warunki, a jak donoszą włoscy dziennikarze,  porozumienie osiągnęły też kluby. Blaugrana zarobi na Suarezie zaledwie 3 miliony euro, które mogą zostać powiększone o 10 milionów pochodzących z dodatkowych bonusów. Napastnik wystąpił już o włoski paszport, by nie blokować miejsca w składzie dla graczy spoza Unii. Jego uzyskanie nie powinno stanowić problemu. W poniedziałek miał zdawać test znajomości języka we włoskim konsulacie w Barcelonie.

Arturo Vidal i Luis Suarez, którzy są najbliżej odejścia z klubu, póki co trenują z drużyną. Urywki z tych zajęć budzą duże emocje kibiców.

Co tu kryć – Suarez wygląda na zapuszczonego fizycznie. Na tyle, na ile można wyciągać wnioski z kilku podbiegów i sprintów, wydaje się ciężki i mało mobilny. Potwierdzałoby to coraz bardziej powszechne opinie, że 33-latek, choć bezwzględnie legenda Barcelony, nie jest dziś już piłkarzem odpowiednim na największe mecze w top klubie.

Być może trenerom Juventusu uda się go „odrestaurować”, gdy odzyska rytm zajęć z drużyną. Serie A wydaje się ligą szczególnie łaskawą dla napastników zaawansowanych wiekowo, tak więc nie można wykluczyć, że Suarez – ze swoim niezaprzeczalnym instynktem – będzie w niej jeszcze strzelał gole.

Leo Messi wrócił do treningów z Barceloną!

 

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem