Sturridge wraca do gry po 20 miesiącach! Anglik obrał egzotyczny kierunek

Daniel Sturridge w końcu znalazł nowy klub. Angielski snajper po blisko dwudziestu miesiącach bezrobocia podpisał kontrakt z australijskim Perth Glory.

W marcu 2020 roku Trabzonspor zdecydował się na przedwczesne rozwiązanie kontraktu z Danielem Sturridgem. Powodem takiego działania była afera, podczas której ujawniono, że Sturridge wykorzystał poufne informacje w sprawie potencjalnego transferu w 2018 roku do celów zakładów bukmacherskich. Anglik otrzymał czteromiesięczne zawieszenie na cały świat i nie mógł występować w żadnym klubie.

Zobacz również: Aleksandar Prijović może ponownie zagrać w Ekstraklasie!

Do rywalizacji miał wrócić na początku sezonu 2020/2021, jednak żaden z klubów nie doszedł do porozumienia z 32-latkiem. W ostatnich tygodniach wydawało się, że podpisze on kontrakt z Mallorcą, w której przechodził już testy medyczne, jednak i ten transfer nie doszedł do skutku. Wszystko wyjaśniło się dzisiejszej nocy – australijskie Perth Glory poinformowało o nawiązaniu współpracy z byłym piłkarzem Manchesteru City, Chelsea i Liverpoolu. Umowa Anglika będzie obowiązywać do czerwca 2023 roku. W kontrakcie zawarta jest również klauzula ewentualnego przedłużenia na kolejny rok.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem