Streaming live – nowa funkcjonalność w LV BET

Kolejna nowość i udogodnienie dla użytkowników serwisu LV BET. Krótko po zaimplementowaniu dedykowanej zakładki esportowej w wersji mobilnej, bukmacher wprowadza opcję streamingu wydarzeń sportowych! W ten sposób chce uatrakcyjnić klientom czas spędzony na stronie.

Do tej pory streamy z najważniejszych imprez sportowych stosowane były jedynie w przypadku esportu. Teraz to się zmieni. Użytkownicy serwisu LV BET będą mogli na żywo śledzić liczne wydarzenia sportowe dostępne w ofercie zakładów. Wśród nich znajdą się między innymi rozgrywki tenisa stołowego, badmintona, e-piłki nożnej czy e-koszykówki, a z czasem oferta streamingowa będzie poszerzana o kolejne wydarzenia czy dyscypliny.

To kolejny krok w kierunku możliwie jak największego otwarcia się na naszych graczy – zarówno tych młodszych, jak i starszych. Staramy się rozszerzać naszą działalność, wychodzić naprzeciw trendom i wykorzystywać technologiczne możliwości oferowane przez nowe media, tak by LV BET stale zwiększało swoją aktywność na rynku bukmacherskim – mówi Monika Płaczkowska, Sponsorship Manager LV BET.

LV BET działa na polskim rynku od ponad trzech lat. W tym czasie marka zaangażowała się w rozwój różnych dyscyplin oraz wielu klubów sportowych. LV BET jest sponsorem głównym Wisły Kraków, Arki Gdynia, Zagłębia Sosnowiec, a także oficjalnym bukmacherem Wisły Płock, Stali Mielec i Widzewa Łódź. Ponadto zaangażował się w sponsoring polskiej transmisji rozgrywek CS:GO Esport Championship Series oraz na czas ESL Mistrzostw Polski All in Games Wisły Kraków. Do kwietnia 2020 ambasadorem zakładki esportowej był Jarosław „Pashabiceps” Jarząbkowski.

Skorzystaj z bonusu dla nowych klientów i rozpocznij przygodę z LV BET!

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem