Steven „Hans sama” Liv odchodzi z Rogue i dołącza do Team Liquid!

Kolejny zawodnik z europejskiego LEC zdecydował się na transfer za ocean. Tym razem padło na Stevena "Hans samę" Liva, który zamienił Rogue na Team Liquid.

Fani Rogue nie będą najlepiej wspominać ostatnich dni. Z ekipą „Łotrzyków” na początku tygodnia pożegnał się MVP letniego splitu LEC – Kacper „Inspired” Słoma. Polski leśnik zdecydował się na transfer i finalnie trafił do amerykańskiego Evil Geniuses. Jego śladami podążył również strzelec formacji – Steven „Hans sama” Liv.

Zobacz również: Matyáš „Carzzy” Orság nie jest już zawodnikiem MAD Lions

Francuz koreańskiego pochodzenia, tak jak „Inspired”, trafił do zespołu występującego w League of Legends Championship Series. 22-latek został już zaprezentowany jako nowy zawodnik Team Liquid. W TL na pozycji strzelca zastąpi „Tacticala”. Reprezentanci LCS na Worlds 2021 zdecydowali się również na pozyskanie innego zawodnika z Europy – Gabriela „Bwipo” Rau, który przez cztery lata związany był z legendarnym Fnatic.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem