starxo znalazł nowy zespół! Polak dołącza do KOI

Patryk "starxo" Kopczyński zaliczył miękkie lądowanie. Polski zawodnik VALORANT chwilę po rozstaniu z Acend został zaprezentowany jako nowy gracz KOI.

Kilka dni temu Acend oraz Patryk „starxo” Kopczyński poinformowali o zakończeniu blisko dwuletniej współpracy. Powodem takiej decyzji jest oczywiście absencja organizacji w systemie franczyzowym, co dla tak obiecującego zawodnika jakim bez wątpienia jest „starxo” jest praktycznie niezbędne. Chwilę po ogłoszeniu zostania wolnym agentem nasz rodak zdołał jednak znaleźć nowego pracodawcę.

Zobacz również: starxo oficjalnie opuszcza Acend

Kopczyński zdecydował się na transfer do jednej z największych hiszpańskich organizacji, dowodzonego przez streamera Ibaia Llanosa KOI. Klub w 2023 rok wejdzie „z drzwiami”, gdyż poza miejscem w LEC udało im się również dostać do franczyzy VALORANT. W nowym zespole „starxo” będzie miał okazję grać razem z byłym kolegą z Acend – Jose „koldamentą” Herrero. Ekipa Polaka będzie rywalizować na największej europejskiej scenie, VCT 2023 EMEA.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem