starxo oficjalnie opuszcza Acend

To koniec współpracy Patryka "starxo" Kopczyńskiego z Acend. W poniedziałek strony poinformowały o wygaśnięciu kontraktu polskiego zawodnika.

Jakiś czas temu scenę VALORANT poruszyła rewolucja związana z wprowadzeniem systemu franczyzowego. W zawodach spod szyldu Riot Games będzie mogło rywalizować zaledwie kilkadziesiąt organizacji z całego świata, a w tym ekskluzywnym gronie zabraknie pierwszych mistrzów świata, Acend, którego barw bronił nasz rodak, Patryk „starxo” Kopczyński.

Zobacz również: Boombl4 wolnym agentem. Kontrakt z Na’Vi wygasł

O przygodzie „starxo” w Acend mówimy już w czasie przeszłym, gdyż w poniedziałek strony ogłosiły zakończenie dwuletniej współpracy. Kopczyński to nie pierwszy zawodnik, który rozstał się z organizacją. Do tej pory drużynę opuścili Mehmet „cNed” İpek oraz Travis „L1NK” Mendoza. Na ten moment nie wiemy, czy Polak znajdzie zatrudnienie w którejś z formacji występujących we franczyzie.

Chciałem podziękować Acend za to, że wierzyło w nas od początku. Bardzo nam pomogło i bez tej organizacji prawdopodobnie nie osiągnęlibyśmy tych sukcesów. Dziękuję za wszystko. Mam nadzieję, że się jeszcze spotkamy i że będziecie mi kibicować w mojej nowej drużynie – powiedział sam zainteresowany.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem