Stare Jabłonki do góry nogami!

W weekend gościliśmy na LVbet Footvolley World Tour w Starych Jabłonkach. Czym jest footvolley? To połączenie siatkówki plażowej z piłką nożną. W skrócie – bierzecie na plażę piłkę, wieszacie siatkę gracie jak w siatkówkę, z tym, że wolno Wam użyć każdej części ciała oprócz rąk! Wygląda w miarę łatwo. Tak sądziliśmy…. dopóki sami nie spróbowaliśmy.

W weekend gościliśmy na LVbet Footvolley World Tour w Starych Jabłonkach. Czym jest footvolley? To połączenie siatkówki plażowej z piłką nożną.

siatkonoga-finaly-laczy-nas-pasja-9W skrócie – bierzecie na plażę piłkę, wieszacie siatkę gracie jak w siatkówkę, z tym, że wolno Wam użyć każdej części ciała oprócz rąk!

Wygląda w miarę łatwo. Tak sądziliśmy…. dopóki sami nie spróbowaliśmy. Może dlatego w tym sporcie rządzą Braylijczycy, którzy mocno obsadzili finałowe, niedzielne starcia.

Wyniki? Prezentują się tak:

Brazylia 1 (Rodrigo Lacraia, Luciano Almeida) – Brazylia 2 (Lalazinho, Rafael Kovalski) 0:2 (13:15, 14:15)
MECZ O 3. MIEJSCE
Polska 1 (Ismiley Maya, Christian Candau) – Niemcy (Mo Obeid, Daniel Wehr) 0:2 (9:15, 11:15)

Jak widzicie, nawet polska ekipa była reprezentowana przez Brazylijczyków, tyle, że mieszkających w Polsce, w Warszawie.

Nie będziemy Was więcej zanudzać. Jesteśmy pewni, że większe wrażenia zrobią na Was film i zdjęcia!

Tych ludzi zdecydowanie ŁĄCZY PASJA!

siatkonoga-finaly-laczy-nas-pasja-1siatkonoga-finaly-laczy-nas-pasja-2siatkonoga-finaly-laczy-nas-pasja-3siatkonoga-finaly-laczy-nas-pasja-4siatkonoga-finaly-laczy-nas-pasja-6siatkonoga-finaly-laczy-nas-pasja-7siatkonoga-finaly-laczy-nas-pasja-8siatkonoga-finaly-laczy-nas-pasja-10

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem