Starcie Grabary z kibicami! „Nie akceptuję ludzi plujących…”

29.11.2021
Kamil Grabara niejednokrotnie pokazał się szerszej publiczności ze strony, którą można śmiało nazwać kontrowersyjną. Tym razem jednak zadarł z kibicami nie za pomocą mediów społecznościowych czy słów, a czynów.

FC Kopenhaga wygrała na wyjeździe 3:1 z Aalborg BK. Wszystkie bramki padły w pierwszej połowie meczu. Gospodarze błyskawicznie odpowiedzieli na otwierającą wynik spotkania bramkę Leragera, ale po tym wyrównaniu do głosu znów doszła stołeczna drużyna, wygrywając zasłużenie. W całym spotkaniu piłkarze z Kopenhagi oddali dwa razy więcej strzałów i ponad dwa razy częściej uderzali celnie. Po końcowym gwizdku sędziego głośno było nie tylko o samym meczu, ale także o zachowaniu polskiego bramkarza, Kamila Grabary. W pewnym momencie kopnął piłkę w kierunku kibiców Aalborga, co dla wielu było zachowaniem skandalicznym. Polak rozwścieczył fanów AaB, za co otrzymał żółtą kartkę. Oto jak tłumaczy je sam zainteresowany:

„W odniesieniu do sytuacji pod koniec meczu, w której kopnąłem piłkę w stronę trybuny przeciwnika: nie akceptuję ludzi plujących i rzucających przedmiotami w graczy FCK leżących na ziemi. Zawsze zareaguję na takie zachowania”, przyznał Grabara.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem