SSC Napoli skusi się na sprzedaż Piotra Zielińskiego?

Letni transfer Piotra Zielińskiego? Nie jest to niemożliwe! Włoskie media informują, że SSC Napoli może skusić się na sprzedaż polskiego pomocnika, jeśli do klubu wpłynie odpowiednia oferta.

SSC Napoli poprzedniego sezonu nie może zaliczyć do udanych. Na ostatniej prostej klub z Neapolu potknął się o własne nogi i finalnie zajął 5. miejsce w Serie A, które gwarantuje grę zaledwie w Lidze Europy. Będzie to drugi sezon z rzędu, w którym nie zobaczymy Neapolitańczyków w Champions League. Mimo słabych wyników drużynowych wyróżniającą się postacią na tle całego zespołu był Piotr Zieliński. Polak ma za sobą prawdopodobnie najlepszą kampanię w karierze, podczas której zanotował 10 trafień oraz 13 asyst w 47 spotkaniach. Nic zatem dziwnego, że jego wycena na transfermarkt.de podskoczyła do 50 milionów euro.

Zobacz również: PSG ogłosi jednego dnia trzy wielkie transfery?!

Świetne występy zaowocowały więc zainteresowaniem osobą Polaka na rynku transferowym. Według ostatnich informacji „La Repubblica” i „Il Mattino” kluby z Premier League zaczęły dopytywać się o dostępność 27-latka. O pozyskanie pomocnika najbardziej zabiega Arsenal. Co więcej – Napoli byłoby skłonne sprzedać jedną ze swoich gwiazd. Jedynym warunkiem jest oczywiście odpowiednia oferta. Spekuluje się, że powinna ona wynosić co najmniej 50 milionów euro. Przypomnijmy, że Zieliński jest związany kontraktem do czerwca 2024 roku, więc szans na transfer jako wolny zawodnik po prostu nie ma.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem