Sprout zaprezentowało nowe nabytki dywizji CS:GO

Podstawowy skład Sprout w CS:GO skompletowany. Niemiecka organizacja zaprezentowała dwa nowe nabytki - Maxa „Marixa” Kugenera oraz Victora „⁠Staehra⁠” Staehra.

Ostatnie tygodnie to okres zmian w szeregach Sprout. Z organizacją pożegnał się Kamil „KEi” Pietkun, a później zespół na rzecz BIG opuścił Josef „faveN” Baumann. Niemiecka drużyna musiała więc poszukać następców. Kwestia składu na nadchodzący sezon jest już jednak całkowicie wyjaśniona.

Zobacz również: Jednak nie VALORANT. „NBK” nowym zawodnikiem MOUZ!

Sprout zaprezentowało dwa nowe nabytki, które uzupełnią luki po „KEiu” i „faveNie”. Jednym z nich jest Max „Marix” Kugener. 18-latek z Luksemburga nigdy nie zagrzał miejsca w żadnej większej organizacji, a ostatnio reprezentował barwy CC OGLUM. W czarno-zielonym trykocie zagra również 17-letni Victor „⁠Staehr⁠” Staehr. Będzie on drugim Duńczykiem w zespole obok Rasmusa „⁠raalza⁠” Steensborga. Ekipę na przyszły sezon uzupełnia Timo „⁠Spiidi⁠” Richte i Fritz „⁠slaxz⁠” Dietrich.

https://twitter.com/sproutGG/status/1479815156645335048

https://twitter.com/sproutGG/status/1479513169014018051

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem