Sporty walki: Czekając na sobotę!

Dla wszystkich miłośników sportów walki zapowiada się świetna sobota. To właśnie już jutro będziemy świadkami powrotów Mateusza Masternaka i Andrzeja Fonfary. Na Wyspach Brytyjskich dojdzie ponad to, do bardzo ciekawej rywalizacji pomiędzy Davidem Hayem i Tonym Bellew. Fani MMA również powinni być zadowoleni ponieważ czeka ich bardzo interesująca gala UFC 209, gdzie wystąpi Marcin Tybura.

Dla wszystkich miłośników sportów walki zapowiada się świetna sobota. To właśnie już jutro będziemy świadkami powrotów Mateusza Masternaka i Andrzeja Fonfary. Na Wyspach Brytyjskich dojdzie ponad to, do bardzo ciekawej rywalizacji pomiędzy Davidem Hayem i Tonym Bellew. Fani MMA również powinni być zadowoleni ponieważ czeka ich bardzo interesująca gala UFC 209, gdzie wystąpi Marcin Tybura. A jakby tego było mało, to jest jeszcze PLMMA 72 z debiutującym Szymonem Kołeckim na czele.

Andrzej Fonfara zmierzy się w trudnym pojedynku z Amerykaninem Chadem Dawsonem. Polak wraca po porażce i jeśli chce się jeszcze liczyć w kategorii półciężkiej na świecie, to musi pokonać byłego mistrza świata: „Jestem gotów na tę walkę, chcę jej, już się nie mogę doczekać soboty! Źle mi było po przegranej ze Smithem, ale znałem już to uczucie z walk ze Stevensonem i Findleyem, więc wiedziałem, że muszę się szybko pozbierać i być gotowy na następne wyzwania. Co cię nie zabije, to cię wzmocni, ja jestem teraz mocniejszy i udowodnię to w sobotę!” – zapowiada „Polski Książę”.

Zdecydowanie łatwiejsze zadanie czeka Mateusza Masternaka. Zawodnik, który rozpoczynał swoją przygodę z boksem od Gwardii Wrocław wraca na ring po 11 miesiącach przerwy. Jego rywalem na gali w Dzierżoniowie będzie Rosjanin Aleksander Kubicz. Każdy inny wynik, jak zwycięstwo „Mastera” będzie sensacją.

Na Wyspach Brytyjskich zapowiada się niesamowita konfrontacja byłego mistrza świata dwóch kategorii wagowych Davida Haye’a z czempionem WBC w dywizji junior ciężkiej Tonym Bellew. Panowie się szczerze nie lubią, pobili się na konferencji prasowej i każdy z nich zapowiada, że sprawi ból swojemu przeciwnikowi. To powinno się świetnie oglądać!

Emocji na pewno nie zabraknie na UFC 209. Jak możemy przeczytać w naszym nowym cyklu „Analiza  MMA”: „Wydarzenie to jest promowane dwiema walkami o tytuł. W pierwszej mistrz kategorii półśredniej Tyron Woodley, w rewanżu zmierzy się ze Stephenem Thompsonem, a w drugiej Khabib Nurmagomedov, podejmować będzie Tony’ego Fergusona o tymczasowy pas wagi lekkiej.” Warto dodać, że na tej sami gali Marcin Tybura zmierzy się z Brazylijczykiem Luisem Henrique i jeśli chce pozostać w UFC, to musi odnieść przekonywujące zwycięstwo.

W Łomiankach odbędzie się PLMMA 72, gdzie będzie można obejrzeć walki takich zawodników jak: Naruszczka, Piskorz, Ziółkowski, Horwich czy debiutujący w Mieszanych Sztukach Walki były „ciężarowiec” – Szymon Kołecki.

Jak widzicie, nie warto w sobotni wieczór (i właściwie całą noc) ruszać się sprzed kanapy. Generalnie popieramy ruch, spotykanie się ze znajomymi, randki z drugimi połówkami…itd. W tym czasie, polecamy to jednak załatwić kiedy indziej. Zapowiada się bowiem prawdziwa uczta dla miłośników prawdziwych grzmotów!

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem