Lv bet zakłady bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez ministra finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem.

Sport młodzieżowy: Podsumowanie piłkarskiego pikniku Akademii LV

W sobotę 17 czerwca na bocznym boisku z naturalną nawierzchnią przy ulicy Nowowiejskiej 9/27 odbył się Piłkarski Piknik dla chłopców z rocznika 2011. Gospodarzami zawodów byli chłopcy uczęszczający na co dzień na zajęcia sportowe Akademii Las Vegas. Podczas imprezy odbył się specjalny turniej piłkarski, a wszystkie drużyny zostały sklasyfikowane na pierwszym miejscu i po zawodach

W sobotę 17 czerwca na bocznym boisku z naturalną nawierzchnią przy ulicy Nowowiejskiej 9/27 odbył się Piłkarski Piknik dla chłopców z rocznika 2011. Gospodarzami zawodów byli chłopcy uczęszczający na co dzień na zajęcia sportowe Akademii Las Vegas. Podczas imprezy odbył się specjalny turniej piłkarski, a wszystkie drużyny zostały sklasyfikowane na pierwszym miejscu i po zawodach odebrały atrakcyjne nagrody i złote medale.

Oprócz czterech zespołów Lechii, w turnieju wzięło udział pięć innych zespołów: Widok Skierniewice, Concordia Piotrków, Football Academy Łódź Zachód, Champions Rawa Mazowiecka oraz UKS Rozprza. Zespoły rywalizowały ze sobą systemem każdy z każdym w wymiarze czasowym jeden raz dwanaście minut na dwóch specjalnie wyznaczonych sektorach. Formuła turnieju była bardzo nietypowa. Zespoły rozgrywały swoje mecze czterech na czterech zawodników bez bramkarzy, a żaden wyniki ani strzelcy nie byli zapisywani. Liczyła się tylko dobra zabawa. Próbowała ją popsuć pogoda, a dokładniej przelotne opady deszczu. Mimo to wszystkie drużyny stanęły na wysokości zadania i zawody udało się rozegrać. Oprócz turniejowej rywalizacji na dzieci czekały konkursy piłkarskie m.in. slalom z piłką, strzały do specjalnych otworów w bramce oraz animatorka z balonami i bańkami mydlanymi. Wszystkie dzieci doskonale się bawiły, a wszystko było możliwe dzięki wielkiemu zaangażowaniu trenerów Akademii LV oraz rodziców rocznika 2011. Poniżej prezentujemy obszerną galerię zdjęć z całej imprezy.