Spore zmiany w TOP 10 rankingu HLTV, AGO z małym spadkiem

Po zakończeniu ESL Pro League doszło do kilku roszad w najlepszej dziesiątce rankingu HLTV. Dodatkowo miejsce w topowej trzydziestce utrzymało x-kom AGO.

W niedzielę zakończył się 14. sezon ESL Pro League, co doprowadziło do kilku znaczących zmian w światowym rankingu HLTV. Finaliści turnieju – Team Vitality awansowali aż o 4 miejsca i aktualnie znajdują się na 5. pozycji. Tuż przed nimi plasuje się Heroic, które dotarło do półfinału rozgrywek. Na fotelu lidera umocniło się Na’Vi – mistrzowie EPL. Spadek zaliczyło Astralis, Ninjas in Pyjamas, Virtus.pro i FaZe Clan.

Zobacz również: Natus Vincere mistrzem 14. sezonu ESL Pro League!

Polskie drużyny, poza x-kom AGO (25.), jak na razie nie są nawet bliskie awansu do TOP 30. „Jastrzębie” zanotowały mały spadek, jednak nadal utrzymują się w czołowej trzydziestce. Drugie pod względem miejsca jest Izako Boars (59.), a trzecia – Wisła All in! Games Kraków (66.). O trzy lokaty dalej znalazło się Anonymo – ci nie rozegrali jednak ostatnio zbyt wielu spotkań.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem