Spore problemy Liverpoolu. Virgil van Dijk kontuzjowany!

Kłopoty, kłopoty Liverpoolu! Defensywa "The Reds" w najbliższym czasie będzie mocno osłabiona, ponieważ z powodu kontuzji z gry na kilka tygodni wypada Virgil van Dijk.

Liverpool w tym sezonie to zdecydowanie nie ta sama drużyna, co w kampanii 2021/2022. Zespół „The Reds” w tabeli Premier League zajmuje odległe jak na swoje standardy 6. miejsce ze stratą aż 16 punktów do liderującego Arsenalu. Marzenia o mistrzostwie zostały już porzucone, a drużyna musi skupić się na walce o awans do kolejnej edycji Ligi Mistrzów. Zadanie to w najbliższym czasie będzie utrudnione przez kontuzję kluczowego zawodnika.

Zobacz również: Przyszłość Edena Hazarda w Realu Madryt przesądzona?

Urazu w ostatnim meczu doznał bowiem Virgil van Dijk, a kontuzja ma wykluczyć go na najbliższe kilka tygodni.

Reprezentant Holandii nie był w stanie dokończyć spotkania z Brentford (1:3). Aby zapobiec pogłębieniu urazu zdecydowano się na zmianę, jednak szczegółowe badania wykazały problemy ze ścięgnem podkolanowym. Z tego powodu 31-letni defensor nie zagra przez co najmniej miesiąc. Jeszcze w tym tygodniu przeprowadzone zostaną kolejne badania, które mają przybliżyć termin powrotu byłego piłkarza Southampton. Na ten moment można się spodziewać jego absencji w dwóch meczach z Wolverhampton oraz spotkaniach z Brighton i Chelsea.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem