Spora niespodzianka w Worlds. DRX zagra w wielkim finale!

Finaliści Worlds 2022 wyłonieni! Do legendarnego T1 dołącza DRX, które zaskoczyło wszystkich i w półfinale pokonało Gen.G wynikiem 3:1.

Wielkimi krokami zbliżamy się do rozstrzygnięcia tegorocznych mistrzostw świata w League of Legends. W ten weekend rozgrywane były oba mecze półfinałowe – w jednym z nich T1 podejmowało JD Gaming, a w drugim DRX mierzyło się ze swoimi rodakami z Gen.G. Jako pierwsze miejsce w finale wywalczyło T1, a w niedzielną noc byliśmy świadkami drugiego spotkania.

Zobacz również: Avahir zakończył karierę komentatora! [OFICJALNIE]

Pierwsza mapa padła łupem Gen.G, co nie powinno dziwić żadnego z oglądających. Ekipa „Rulera” była ogromnym faworytem tego starcia, jednak po nieudanym początku „Deft” i spółka zaczęli grać bez żadnych kompleksów. DRX wygrało wszystkie trzy kolejne mapy i to właśnie oni przypieczętowali swój awans do wielkiego finału. Ten odbędzie się już w przyszłym tygodniu – start zaplanowany jest na niedzielę (06.11) o godzinie 01:00 czasu polskiego.

 

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem