Spezia odrzuciła opiewającą na 22 miliony euro ofertę za Kiwiora

Jakub Kiwior wciąż rozchwytywany. Do biur Spezii wpłynęła kolejna oferta za Polaka, jednak została ona odrzucona.

Jakub Kiwior przykuwa uwagę połowy Europy. Nazwisko reprezentanta Polski wymienia się w kontekście transferu do topowego klubu takiego jak Juventus czy AC Milan, a o jego usługi zabiegać mają również West Ham, Napoli, AS Roma czy Atletico. Z powodu sporego zainteresowania do działania przystąpił jeszcze jeden klub, który złożył nawet oficjalną ofertę za defensora.

Zobacz również: Garnacho nie przedłuży kontraktu i odejdzie z Manchesteru United?

Oficjalną ofertę złożyła Borussia Dortmund, która za Kiwiora zaproponowała 22 miliony euro.

O całej sprawie poinformowało Fussballtransfers.com. Zdaniem tego źródła „Die Borussen” chcieli szybko domknąć temat transferu Polaka, jednak Spezia odrzuciła ich propozycję. Kolejne oferty za utalentowanego defensora są tylko kwestią czasu, a jego przeprowadzka wisi w powietrzu.

Kiwior to jeden z lepszych środkowych obrońców Serie A w tym sezonie. 22-latek do tej pory rozegrał 19 spotkań. Defensor nie zagrał jedynie w ostatnim meczu z Torino.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem