Specjalna promocja LV BET na mecz, który elektryzował całą Polskę

Wyjątkowa promocja dla graczy w LV BET z okazji szlagieru w Pucharze Polski! Do do środy 30.10 do 20:29 - momentu, w którym wróci klasyk, który niegdyś otwierał czołówki telewizyjne i okładki gazet - na lvbet.pl widnieć będzie promocja "Widzew Łódź - Legia Warszawa: +50% do wygranych"!

Na trybunach będzie komplet widzów, a nad nimi – duch wielkiej rywalizacji. Kto wie, czy nie największej w historii polskiej piłki. Widzew – Legia. Legia – Widzew. Wielki klasyk z wielką historią napisze przy al. Piłsudskiego 138 swój kolejny rozdział, a sponsor jednego z klubów, LV BET, przygotował z tej okazji specjalną promocję.

Postaw kupon na zwycięstwo Widzewa Łódź w meczu z Legią Warszawa w 1/16 Pucharu Polski za minimum 20 PLN – po wygranej otrzymasz dodatkowy bonus +50% swoich wygranych!

Maksymalna kwota bonusu to 75 PLN. Bonus dodany zostanie do konta gracza w dniu 31.10.2019 do godziny 17:00. Do promocji kwalifikują się przedmeczowe zakłady pojedyncze na zwycięstwo Widzewa Łódź w podstawowym czasie gry (90 minut). Oferta skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich użytkowników (18+).

Promocja dotyczy przedmeczowych pojedynczych zakładów na zwycięstwo Widzewa Łódź nad Legią Warszawa w podstawowym czasie gry (rynek: Zwycięzca Meczu, selekcja 1) w meczu Pucharu Polski w dniu 30.10.2019. Zakłady postawione za pomocą strony lvbet.pl, strony mobilnej oraz aplikacji LV BET biorą udział w promocji. W przypadku rozliczenia kuponu kwalifikującego się do promocji jako wygrany, gracz otrzyma bonus w wysokości 50% swoich wygranych netto (wygrane z kuponu – stawka).

Kurs na Widzew wynosi obecnie 5.90. Postawienie na łodzian 30 złotych spowoduje więc, że wygramy nie tylko 155 złotych wynikających z zakładu, ale też otrzymamy 75 złotych bonusu.

Bonus zostanie dodany do konta gracza w czwartek 31.10.19 do godziny 17:00. W promocji biorą udział tylko środki własne gracza. Wykorzystanie środków bonusowych nie będzie upoważniało do otrzymania bonusu, nie biorą zaś – kupony z wykorzystaną opcją Cash-Out. Przyznany bonus podlega 3-krotnemu wymogowi obrotu, po minimalnym kursie 1.75.

Więcej o tym, dlaczego to ważny mecz dla kibiców Widzewa oraz Legii, a także dlaczego zasłużył na miano „klasyku” TUTAJ.

Wygra Widzew: 5.90
Remis: 4.85
Wygra Legia: 1.46 

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem