Spasiony Mario Balotelli. Taka forma nie przystoi zawodowemu piłkarzowi…

W różnych konfiguracjach widzieliśmy to już dziesiątki, jeśli nie setki, razy. Ulubieniec kibiców, profesjonalny zawodnik zarabiający na grze w piłkę godne pieniądze zostaje przyłapany na zdjęciu z niezrozumiałym pokładem tłuszczu wylewającym się spod jego koszulki. Sugerującym, że w karierze naszego ulubieńca nie dzieje się dobrze. Tym razem brzmi jak... Mario Balotelli.

Czasem to zwykła iluzja, złe ujęcie – niejednokrotnie wychodziły z tego historie, które krzywdziły piłkarzy, gdy okazywało się, że mimo afery, pod jego koszulką jednak kaloryfer i poniżej 10 procent tkanki tłuszczowej.  Częściej jednak mamy po prostu do czynienia z zapuszczonym piłkarzem, u którego każdy zbędny kilogram niestety odbija się na dyspozycji.

Weź dodatkowe dwa kilo i zacznij z nimi biegać. Przez minutę, pięć nie będzie z tym żadnego problemu, ale po godzinie będziesz to odczuwał jak dziesięć kilo lub więcej – mówił obrazowo w ostatniej „Misji Futbol” dziennikarz Mateusz Borek.

Tym razem z mocno zaokrąglonym kształtem w okolicach pasa ukazał nam się Mario Balotelli, który na mecz z Brescią wybrał ewidentnie zbyt małą koszulkę…

Brescia, w której Mario miał odbudować swoją karierę, kontynuuje fatalną serię porażek. Wczoraj uległa na własnym boisku Atalancie Bergamo 0:3. Na zwycięstwo czeka już od 21 września tego roku!

Nie sposób traktować Balotellego jako winowajcę wszystkich problemów, niemniej to znów nie jest dobry sezon w jego wykonaniu. Spadł naprawdę nisko, obniżył swoje zarobki do poziomu 1,5 mln euro za sezon – i nadal nie idzie.

Prezes Brescii: Mario Balotelli jest czarny, ale próbuje się wybielić. To jednak sprawia mu duże trudności

Przed kilkoma dniami w kontekście Włocha po raz kolejny wybuchła afera na tle rasistowskim. Bowiem prezydent Brescii Massimo Cellino pozwolił sobie w czasie konferencji prasowej na – rzekomo żartobliwy komentarz, za który później musiał w klubowym oświadczeniu przepraszać. Do dziś nie do końca wiadomo, jak uchwycić sens tej wypowiedzi.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem