Słowacy bawią się przed meczem z Polską. Tańce i śpiewy!

Reprezentacja Słowacji, na kilka dni przed meczem z Polską na Euro, nie tylko trenuje, ale i buduje wewnętrzną atmosferę. Na jednym z materiałów lokalnej telewizji widać piłkarzy w tańcach i śpiewach - co ciekawe do słowackiego odpowiednika przeboju „Hej Sokoły”.

Tak jak Polacy podczas zgrupowania w Opalenicy mieli swoje liczne zajęcia integracyjne, m.in. grilla z koncertem zespołu Golec uOrkiestra, tak i Słowacy zadbali o balans psychiczny. Podopieczni Stefana Tarkovicia już dzisiaj wyruszyli w drogę do St. Petersburga, gdzie w poniedziałek zagramy pierwszy mecz o punkty na Euro, ale chwilę przed tym odbyli również huczną imprezę, której co ciekawe – przynajmniej w części – towarzyszyły kamery telewizyjnych reporterów.

Dla reprezentantów Słowacji zagrał lokalny zespół rockowy IMT Smile, a w repertuarze były między innymi słynne „Hej Sokoły”.

Poniższe wideo to niezły przykład dla wszystkich narzekających, że to zgrupowanie reprezentacji Polski przypomina przedszkole, bo za dużo na nim zabaw, wizyt rodzin, a za mało koncentracji i pracy. Paulo Sousa odpiera takie zarzuty, twierdząc, że komfort psychiczny piłkarzy jest najważniejszy, a aktywności, jakie wprowadzono, budowały dobrą atmosferę w drużynie. 

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem