South „⁠MSL⁠’a” kończy działalność po… trzech tygodniach

Łatwo przyszło, łatwo poszło. Po zaledwie trzech tygodniach od powstania ekipa South Mathiasa „⁠MSL'a⁠” Lauridsena ogłosiło zakończenie działalności.

Dokładnie 25 sierpnia na nordyckiej scenie Counter Strike’a powstał nowy twór pod nazwą South. Głównym sprawcą całego zamieszania był Mathias „⁠MSL⁠” Lauridsen, który stwierdził, że chciałby założyć własną drużynę. W swoje szeregi zwerbował między innymi Philipa „⁠aizy’ego⁠” Aistrupa i Jakoba „⁠JUGiego⁠” Hansena, jednak projekt dokonał żywota zaledwie trzy tygodnie po oficjalnym starcie.

Jestem smutny i rozczarowany. Jestem przekonany, że wszyscy ci gracze mają ogromny potencjał i życzę im wszystkiego co najlepsze. Wysłucham wszystkich ofert, szukam stabilnej organizacji, w której mógłbym z czasem zbudować coś na prawdę silnego – czytamy we wpisie „MSL’a”.

Zobacz również: Spore zmiany w TOP 10 rankingu HLTV, AGO z małym spadkiem

W trakcie trzech tygodni South rozegrało 14 map notowanych na popularnym serwisie HLTV wygrywając 7 z nich. Wydawało się, że to dopiero początek, więc nie można wyciągać pochopnych wniosków. Inne zdanie miał jednak Frederik „⁠Fessor⁠” Sørensen, który jako pierwszy ogłosił rozstanie z drużyną.

Skład South prezentował się następująco:

  • Mathias „⁠MSL⁠” Lauridsen
  • Philip „⁠aizy⁠” Aistrup
  • Jakob „⁠JUGi⁠” Hansen
  • Jesper „⁠TENZKI⁠” Plougmann
  • Frederik „⁠Fessor⁠” Sørensen

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem