Søren „Bjergsen” Bjerg może wznowić karierę gracza!

Możliwe, że niebawem ponownie zobaczymy Sørena „Bjergsena” Bjerga na Fields of Justice. Duńska legenda amerykańskiej sceny według ostatnich doniesień rozważa wznowienie kariery.

Blisko rok temu Søren „Bjergsen” Bjerg ogłosił zakończenie swojej kariery profesjonalnego gracza. Duńczyk przez wiele lat związany był z ekipą Team SoloMid, w której pełnił rolę midlanera. 25-latek nie zniknął jednak ze sceny League of Legends – od razu został bowiem zaprezentowany jako nowy szkoleniowiec… TSM’u.

Zobacz również: „Cinkrof” i jego Karmine Corp z awansem do półfinału EU Masters!

Drużyna pod jego wodzą nie spełniła pokładanych w nich oczekiwań i nie awansowała na tegoroczne mistrzostwa świata, gdyż zajęła zaledwie 4. miejsce w amerykańskim LCS. Tyler Erzberger z Upcomer donosi, że z tego powodu „Bjergsen” może powrócić do gry. Nie wiadomo jednak, który zespół zdecyduje się na nawiązanie współpracy z duńskim zawodnikiem. Niewykluczone, że Bjerg wróci do Europy i wzmocni którąś z drużyn występujących w LEC. Wszystko powinno wyjaśnić się w listopadzie – po zakończeniu kontraktu z TSM.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem