Snow Sweet Snow 2: Zwycięstwo StylDunow, porażka x-kom AGO

Trzeci dzień Snow Sweet Snow 2 za nami. Swoje mecze rozegrało x-kom AGO oraz StylDunow. Górą była jedynie drużyna Pawła "byaliego" Bielińskiego.

Obie polskie ekipy występujące w drugim etapie Snow Sweet Snow 2 znajdowały się w bardzo różnych położeniach. StylDunow przegrał dwa pierwsze spotkania i w środę musiał walczyć o pozostanie w turnieju. Całkiem inaczej wyglądało to w obozie x-kom AGO – „Jastrzębie” wygrały swoje mecze i już dziś walczyły o awans do fazy play-off.

Przeciwnikiem StylDunow było francuskie Ambush. Przypomnijmy, że Francuzi zanotowali już porażkę z AGO. Spotkanie pomiędzy StylDunow a Ambush rozpoczęło się od mapy de_mirage, która wpadła na konto Polaków. Druga mapa – de_dust2 – padła łupem ekipy z Francji. Decydująca była trzecia część spotkania na de_vertigo. Na „helikopterach” dominującą stroną była ekipa Pawła „byaliego” Bielińskiego, która po stronie broniącej straciła tylko jedną rundę. Zwycięstwo w tym spotkaniu pozwoliło zachować szansę na awans.

Zobacz również: Filip „tudsoN” Tudev tymczasowo wskakuje do składu HONORIS!

Już po trzecim meczu z uczestnictwa w play-off mogło cieszyć się x-kom AGO, jednak na drodze stanęło im SKADE. Bułgarska formacja pokonała Polaków na dwóch mapach. Mecz był dość wyrównany, jednak ostatnie słowo na obu jego częściach należało do zawodników SKADE. Marzenia o awansie do kolejnego etapu drużyna Michała „snatchie” Rudzkiego musi przełożyć na czwartek.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem