Snow Sweet Snow 2: AGO pewne awansu, Anonymo nadal walczy!

Czwarty dzień Snow Sweet Snow 2 zakończony. Awans do fazy play-off wywalczyło x-kom AGO, a w walce nadal pozostaje Anonymo, które wygrało swoje dzisiejsze spotkanie.

Drużyna „Jastrzębi” w Snow Sweet Snow 2 prezentuje się na prawdę solidnie. Michał „snatchie” Rudzki i spółka przegrali tylko jedno spotkanie (0:2 przeciwko Winstrike) i mieli dwie szanse na awans do play-off. Pierwsza z nich przypadła na dziś, w meczu przeciwko Copenhagen Flames. Spotkanie od początku było dość wyrównane, jednak ostatnie zdanie na pierwszej mapie należało do AGO. Do wyłonienia zwycięzcy drugiej części (de_mirage) potrzebowaliśmy dogrywki – ta wpadła jednak na konto Duńczyków. Finalnie to jednak Polacy domknęli spotkanie na de_train i to oni cieszą się z awansu do play-off.

Zobacz również: Komplet zwycięstw polskich ekip w trzeciej kolejce Snow Sweet Snow 2

Drogę z piekła do nieba przechodzi za to Anonymo. Ekipa Janusza „snaxa” Pogorzelskiego przegrała dwa pierwsze mecze i w każdym następnym meczu walczyła o życie. W środę udało im się wygrać z GODSENT, a w czwartek podejmowali Movistar Riders. Mecz z Movistar poszedł po myśli Anonymo, które kontrolowało spotkanie od początku do końca. Dzięki wygranej będą mieli szansę na awans w jutrzejszym meczu z portugalskim SAW.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem