Snatchie i Dycha opuszczają szeregi niemieckiego Sprout!

Dwóch Polaków reprezentujących barwy Sprout opuszcza organizację. Snatchie i dycha zostali odsunięci od składu i będą poszukiwać nowej drużyny.

O ewentualnym odejściu Polaków z niemieckiej organizacji mówiło się już miesiące temu. Mogło się wydawać, że te informacje to zwykła plotka, a Paweł „dycha” Dycha oraz Michał „Snatchie” Rudzki pozostaną zawodnikami Sprout. Dziś jednak na profilu Sprout pojawiło się oświadczenie o odsunięciu polskich graczy od głównego składu.

Oznacza to, że przygoda obu naszych rodaków w Sprout dobiega końca. Dycha reprezentował ich barwy od stycznia, a Rudzki od kwietnia tego roku. Razem z drużyną zdobyli między innymi mistrzostwo Niemiec oraz zajęli drugie miejsce w 35 sezonie ESEA MDL. Ostatnio wystąpili również na DreamHacku Open Fall. „Snatchie” i „dycha” zostali przesunięci na ławkę rezerwowych i wystawieni na listę transferową.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem