Słodko-gorzki dzień polskich drużyn w Snow Sweet Snow 2

Za nami pierwszy dzień rozgrywek w ramach drugiego etapu Snow Sweet Snow 2. Swoje mecze rozegrał StylDunow oraz x-kom AGO. Tylko "Jastrzębie" zgarneły zwycięstwo w swoim spotkaniu.

O awans do drugiej fazy Snow Sweet Snow 2 StylDunow oraz x-kom AGO musiały walczyć w kwalifikacjach regionalnych. Obie ekipy odprawiły wtedy z kwitkiem Honoris oraz Illuminar Gaming. W poniedziałek nadszedł czas na rozgrywki w drugim etapie, który rozgrywany jest w systemie szwajcarskim.

Zobacz również: Faza grupowa IEM Katowice za nami. Dominacja regionu CIS!

W swoim pierwszym meczu StylDunow podejmował 100 Ping Gods, a x-kom AGO grało z Ambush. Polskie drużyny podchodziły do spotkań jako faworyci, jednak drużynie Pawła „byaliego” Bielińskiego zdarzyła się mała wpadka. Drużyna z Kazachstanu pokonała Polaków wynikiem 2:0. W drugiej połowie pierwszej mapy 100PG złapało świetny rytm i wygrali de_mirage wynikiem 16:10. Na kolejnej mapie – de_dust2 – potrzebna była dogrywka, która niestety wpadła na konto Kazachów, którzy domknęli spotkanie.

Inaczej wyglądał mecz „Jastrzębi”. Ekipa Michała „snatchie” Rudzkiego po zamianie stron na pierwszej mapie była bezbłędna i wygrała 9 rund z rzędu. W drugiej części meczu było podobnie – po zamianie stron wygrali 9 z 12 rund i dokończyli dzieła.

Kolejne spotkania w Snow Sweet Snow 2 już jutro. Awans do play-offów uzyska 8 z 16 drużyn.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem