Peszko wymyślił kontrowersyjny #challenge. Odpowiedź Boruca: „Wybacz, ale…”

"Jest gorzej niż w więzieniu. Tam przynajmniej na godzinę można wyjść na spacerniak. Skończyłem już całego Netflixa" - mówi o kwarantannie domowej zarażony koronawirusem Daniele Rugani. U nas też "w czasie deszczu dzieci się nudzą", niektórym trochę odbija - i mamy tego efekty.

Sławomir Peszko uraczył nas nietypowym challangem, który wywołał w social media dość jednoznaczne opinie. Cytując jego żonę, Anię: „Peszkin, jak ty raz na pół roku czegoś nie odj*** to nie jesteś sobą”.

Były reprezentant Polski dość optymistycznie założył, że do strącania papierowego rekwizytu z głów swoich małoletnich dzieci dołączą inni piłkarze. Nominował w zabawie Artura Boruca, Roberta Lewandowskiego, Kamila Grosickiego i Kamila Glika. Jeśli ktoś jeszcze zastanawia się, czy Robert Lewandowski położy rolkę papieru na głowie córeczki i sieknie z woleja, to odpowiadamy: na razie w social mediach zapadła niezręczna cisza. I może to lepiej.

Może nie mamy dystansu. Może. Nie wykluczamy, że Sławek to kochający mąż i ojciec, który dostarcza synowi znakomitej rozrywki w tym trudnym czasie. Ale całą historię póki co zostawiamy z puentą od Artura Boruca…

Zdjęcie

 

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem