Sławomir Peszko wskazał przyszłego trenera Legii. „Tak mi się obiło o uszy…”

Sławomir Peszko i Radosław Majewski byli gośćmi Sebastiana Staszewskiego w programie "Studio Ekstraklasa", realizowanego dla Interii. Przy okazji tematu Rakowa Częstochowa, Peszkin podzielił sie plotkami na temat Marka Papszuna.

Raków po wyeliminowaniu, w dużych bólach, Suduva Marijampole, zaliczył wpadkę w drugiej kolejce Ekstraklasy i wysoko przegrał z Jagiellonią Białystok. W najbliższych dniach wszystkie siły rzuci zapewne na starcie pucharowe z faworyzowanym Rubinem Kazań. Czy z wyraźnie wyżej notowanym rywalem będzie mu się grało, paradoksalnie, łatwiej? Gdy będzie mógł nastawić się na szybką, bezpośrednią grę z kontry, a nie forsowanie defensywnych zasieków Suduvy, nastawionej na utrzymanie remisu? Przekonamy się w czwartek.

Sławomir Peszko jest zdania, że Marek Papszun, pracą wykonaną w Rakowie, wpadł w oko władz Legii!

Jest tam jakaś obniżka formy, nie jednej czy dwóch osób, ale całej drużyny – komentował Peszko w „Studiu Ekstraklasa”. Myślę Jednak, że oni się ogarną, tam jest kim grać. Chociaż mogą być jeszcze różne wymiany. Obiło mi się o uszy o zmianie miejsca pracy trenera Papszuna.

  • To jest big news – skomentował prowadzący. Dokąd?
  • No, przecież nie do Arki.
  • Polska centralna?
  • Polska centralna, prawdopodobnie.

Obiło mi się o uszy w towarzystwie, na loży Górnika, że może zostać trenerem Legii Warszawa – zdradził były reprezentant Polski.

Czas pokaże czy dojdzie do takiej zmiany. Relacje Dariusza Mioduskiego i Czesława Michniewicza są dosyć napięte, ale tak długo jak długo ten drugi będzie realizował cele sportowe, raczej nie powinno być mowy o zakończeniu współpracy. A póki co Michniewicz zakwalifikował się do fazy grupowej pucharów i od początku swojej kadencji punktuje ze średnią powyżej 2 punktów na mecz. W dalszej perspektywie trudno wykluczyć jednak, że Papszun będzie rozważany jako potencjalny trener Legii.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem