Śląsk znów wygrywa w europejskich pucharach!

Trzy mecze, trzy zwycięstwa - start Śląska Wrocław w Lidze Konferencji to póki co stuprocentowa realizacja planu. Tym razem piłkarze Jacka Magiery pokonali na wyjeździe Ararat Erywań 4:2.

Po dwóch zwycięstwach w pierwszej rundzie wrocławian czekała przeprawa w stolicy Armenii. Ararat Erywań nie okazał się zaporą nie do przejścia, ale poprzeczkę także zawiesił piłkarzom Śląska Wrocław wyżej niż na wysokość kostek. W efekcie obejrzeliśmy dobre spotkanie, w którym nie brakowało bramek – łącznie zawodnicy obu drużyn strzelili ich aż sześć. Na szczęście, częściej do siatki trafiali przyjezdni. Najpierw dobrze w polu karnym odnalazł się Golla, który wykończył dośrodkowanie Mączyńskiego z rzutu rożnego. Później dobrą akcję indywidualną przeprowadził Exposito, którego wysoką wrzutkę zamknął uderzeniem w krótki róg Piasecki.

Gospodarze dwukrotnie odpowiadali – i dwukrotnie na te odpowiedzi bierny nie pozostawał Robert Pich, który zakończył mecz z dubletem na koncie.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem