Śląsk – Wisła. Forma ważniejsza od tabeli?

Chociaż Śląsk Wrocław zajmuje miejsce tuż za podium, a Wisła Kraków jest w dolnej części tabeli - to piłkarze „Białej Gwiazdy” spisują się w ostatnim czasie nieco lepiej. W poprzednich trzech meczach zdobyli sześć punktów, zaś wrocławianie – cztery. Forma obu zespołów okaże się ważniejsza od zajmowanego miejsca w trwającym sezonie Ekstraklasy? Przedstawiamy kursy na mecz, które przygotował sponsor klubu, LV BET.

W 2021 roku Śląsk Wrocław nie wygrał ani razu. Na start rozgrywek ligowych w rundzie wiosennej zremisował bezbramkowo ze Stalą Mielec, a w ostatniej kolejce uległ Piastowi Gliwice 0:2. Szkoleniowiec wrocławian nie ukrywa, że zamierza zareagować na taki stan rzeczy. – W takiej sytuacji, gdy gramy dwa mecze i nie zdobywamy bramki, to czas zrobić zmiany. Planujemy roszady w składzie, ale nie chcę mówić o dokładnej liczbie – powiedział na konferencji prasowej. Roszady sprawią, że spotkanie będzie otwarte z obu stron?

Powyżej 2.5 gola i obie strzelą – kurs LV BET: 1.92

W innej sytuacji, jeśli chodzi o skuteczność w tym roku, jest Wisła Kraków. Klub z Reymonta strzelił trzy gole Piastowi Gliwice, a dwie Jagiellonii Białystok. I mógł jeszcze więcej, co świadczy o stylu gry preferowanym przez Petera Hyballę. Łącznie stworzyła sobie w tych dwóch spotkaniach ponad trzydzieści sytuacji podbramkowych. Z podobną chęcią zdobywania kolejnych trafień „Biała Gwiazda” wyjdzie na boisko we Wrocławiu?

Wisła Kraków wygra obie połowy – kurs LV BET: 6.50

Hyballa na konferencji podkreślał, dlaczego jego zespół czeka trudna przeprawa mimo słabszej formy gospodarzy. – Po pierwsze, myślę, że jest w nich teraz pewna wściekłość, bo ostatni mecz przegrali. To drużyna, która znakomicie prezentuje się z kontry, jest bardzo niebezpieczna, gra z czterema bardzo niebezpiecznymi napastnikami. Również podoba mi się ich gra zewnętrznymi obrońcami, którzy są szybcy i ustawieni bardzo wysoko. Na pewno jest to poważny przeciwnik – przyznał.

Powyżej 9.5 rzutów rożnych w meczu – kurs LV BET: 1.55

Z jednej strony Śląsk bez zdobytej bramki w tym roku, z drugiej – strzelająca pięć goli w dwóch spotkaniach Wisła. To sprawia, że zawodnicy gości są faworytem spotkania we Wrocławiu. Z takim stwierdzeniem nie do końca zgadza się jednak szkoleniowiec „Białej Gwiazdy”. – W ekstraklasowych meczach masz szanse pół na pół. Możesz przegrać lub wygrać, wszystko się zdarza. Absolutnie nie czujemy się wielkim faworytem, ale próbujemy przybliżyć nasz nowy styl drużynie i to przynosi już pierwsze efekty – przyznał na konferencji prasowej. W meczu ze Śląskiem zobaczymy Wisłę stawiającą kolejny krok w drodze nie tylko ku górze tabeli, ale także prezentowaniu się zgodnie z wizją niemieckiego szkoleniowca?

Wygra Śląsk Wrocław – 3.20
Remis – 3.35
Wygra Wisła Kraków – 2.40

DARMOWY ZAKLAD 20PLN + BONUS 3333PLN
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem

LV BET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE POSIADA ZEZWOLENIE URZĄDZANIA ZAKŁADÓW WZAJEMNYCH WYDANE PRZEZ MINISTRA FINANSÓW. UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH HAZARDOWYCH MOŻE STANOWIĆ NARUSZENIE PRZEPISÓW. HAZARD ZWIĄZANY JEST Z RYZYKIEM.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem