Skoki narciarskie: Znamy skład na Puchar Świata!

Co raz mniej niewiadomych, jeśli chodzi o ostateczne rozstrzygnięcia w kadrze skoczków narciarskich przed nowym sezonem. Trener Stefan Horngacher podał już nazwiska siódemki zawodników, którzy wystartują w inaugurujących nowy sezon zawodach w ośrodku narciarskim Ruka . Najlepsi bukmacherzy 1 Duża ilość bonusówAplikacja mobilnaNowoczesny wygląd serwisuStale rozwijana oferta na sporty motoroweTypuj 2 Szeroka oferta na bonusyFunkcja Cash-OutWysokie

Co raz mniej niewiadomych, jeśli chodzi o ostateczne rozstrzygnięcia w kadrze skoczków narciarskich przed nowym sezonem. Trener Stefan Horngacher podał już nazwiska siódemki zawodników, którzy wystartują w inaugurujących nowy sezon zawodach w ośrodku narciarskim Ruka .

Najlepsi bukmacherzy

1
 • Duża ilość bonusów
 • Aplikacja mobilna
 • Nowoczesny wygląd serwisu
 • Stale rozwijana oferta na sporty motorowe
2
 • Szeroka oferta na bonusy
 • Funkcja Cash-Out
 • Wysokie kursy na tle konkurencji
 • Zbyt spokojny design
3
 • Nawet 600 PLN w bonusie powitalnym
 • Skromna i elegancka szata graficzna
 • Prosty, czytelny interfejs użytkownika
 • Mała oferta zakładów
 • Kursy nie zawsze są zadowalające

„W Pucharze Świata w Kuusamo (Ruka) wystąpią: Maciej Kot, Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Klemens Murańka, Stefan Hula oraz Aleksander Zniszczoł. To była wspólna decyzja wszystkich trenerów Kadr Narodowych, która zapadła po Mistrzostwach Polski w Wiśle oraz wspólnym zgrupowaniu wszystkich kadr w Predazzo” – wyjaśnia trener Stefan Horngacher.

Wielu może dziwić, że w miejsce Andrzeja Stękały pojawił się Aleksander Zniszczoł, ale nie kwestionujemy decyzji sztabu szkoleniowego. Od tego momentu nastąpi zmiana trenerów poszczególnych skoczków i Jakub Wolny oraz Andrzej Stękała będą trenować pod okiem Roberta Matei, a Aleksander Zniszczoł trafi „pod skrzydła” Stefana Horngachera.

Sam zawodnik jest bardzo zadowolony z takiego obrotu spraw: „ To był mój tegoroczny cel, by znaleźć się w grupie prowadzonej przez Stefana Horngachera i naprawdę ciężko na to pracowałem. Dalej będę dawał z siebie wszystko, bo chcę osiągać jak najlepsze wyniki i konsekwentnie realizować moje cele na zimę”.

zniszczol-portret-laczy-nas-pasja

W ostatnich dniach bazą naszych skoczków było włoskie Predazzo, gdzie na skoczniach normalnej i dużej trenowały Kadry Narodowe A, B i Młodzieżowa C. Podczas zgrupowania wykorzystywano kamery GoPro, które rejestrowały skoki zawodników z wielu punktów widzenia. – taki komunikat można przeczytać na oficjalnej stronie Polskiego Związku Narciarskiego.

Jak się okazuje, jest to jedna z wielu kolejnych nowin technologicznych w przygotowaniach polskiej kadry, jaką wprowadził austriacki szkoleniowiec. Pozwala ona dokonać dokładnej analizy wszystkich ruchów zawodnika, które byłyby nie do wychwycenia oglądając nagrania dokonane zwykłą kamerą ze stanowiska trenera.

Do zespołu serwismenów dołączył znany biegacz i do niedawna współpracownik Justyny Kowalczyk – Maciej Kreczmer. Polska kadra na zawodach może wystawiać aż siedmiu zawodników, dlatego potrzebna na tym stanowisku byłaby dodatkowa osoba.

Mamy nadzieję, że te wszystkie zmiany przełożą się na formę naszych skoczków i od pierwszych zawodów w Pucharze Świata, to biało – czerwoni będą rządzić i dzielić na wszystkich skoczniach świata.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem