Skoki narciarskie: Stoch wygrywa! Żyła drugi! Historyczny Turniej 4 Skoczni!

Ależ turniej!!! Nasi skoczkowie pokazali jak się lata! Tak. Lata, bo reszta skakała, a oni pięknie fruwali po niemiecko – austriackich skoczniach! Kamil Stoch wygrał, Piotr Żyła zajął drugie miejsce! Niewiele brakło, aby w święto Trzech Króli mielibyśmy trójkę reprezentantów Polski na podium, bowiem Maciej Kot zajął ostatecznie czwarte miejsce. Wielkie brawa dla autora tego

Ależ turniej!!! Nasi skoczkowie pokazali jak się lata! Tak. Lata, bo reszta skakała, a oni pięknie fruwali po niemiecko – austriackich skoczniach! Kamil Stoch wygrał, Piotr Żyła zajął drugie miejsce! Niewiele brakło, aby w święto Trzech Króli mielibyśmy trójkę reprezentantów Polski na podium, bowiem Maciej Kot zajął ostatecznie czwarte miejsce.

Wielkie brawa dla autora tego sukcesu, czyli Stefana Horngahera. Austriak odmienił polskich skoczków w sposób iście niesamowity. Kamil Stoch skacze jak za najlepszych sezonów, Piotr Żyła osiągnął życiową formę, a Maciej Kot również prezentuje się fantastycznie.

Nie zapominajmy o Dawidzie Kubackim, Stefanie Huli, Janku Ziobrze i Klemensie Murańce. Oni skaczą teraz raz lepiej, raz gorzej, ale skoki to taka dyscyplina, że może zdarzyć się tak, że któryś z tych wyżej wymienionych przez nas zawodników osiągnie wspaniały wynik na mistrzostwach świata w Lahti.

stoch-radosc-laczy-nas-pasja

Wielki wkład w zatrudnienie Horngahera miał Adam Małysz. To on namówił Austriaka do pracy w Polsce. Nasz obecny trener miał bardzo dobrą posadę w Niemczech. Tam mieszka przecież cała jego rodzina. Pomimo tego przyjął propozycję z Polski. I chyba nie żałuje!

Na koniec podziękowania należą się prezesowi Polskiego Związku Narciarstwa Klasycznego Apoloniuszowi Tajnerowi. To on w końcu ich wszystkich zatrudnia i odpowiada za całość tego projektu.

Dziękujemy w imieniu całej redakcji jak i wszystkich kibiców! Panowie wykonaliście zadanie z nawiązką!!!

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem