Skoki narciarskie: Skoczkowie odbywają treningi siłowe na Wyspach Kanaryjskich

Ciężka praca popłaca. Zdaje się, że taka dewiza przyświeca Stefanowi Horngacherowi i pozostałym członkom sztabu szkoleniowego. Po zakończeniu sezonu skoczkowie mieli wolny tydzień, a już od tego poniedziałku biorą udział w zgrupowaniu na hiszpańskiej Fuerteventurze. Ich pobyt przewidziany jest do 24 kwietnia. Najlepsi bukmacherzy 1 Duża ilość bonusówAplikacja mobilnaNowoczesny wygląd serwisuStale rozwijana oferta na sporty

Ciężka praca popłaca. Zdaje się, że taka dewiza przyświeca Stefanowi Horngacherowi i pozostałym członkom sztabu szkoleniowego. Po zakończeniu sezonu skoczkowie mieli wolny tydzień, a już od tego poniedziałku biorą udział w zgrupowaniu na hiszpańskiej Fuerteventurze. Ich pobyt przewidziany jest do 24 kwietnia.

Najlepsi bukmacherzy

1
 • Duża ilość bonusów
 • Aplikacja mobilna
 • Nowoczesny wygląd serwisu
 • Stale rozwijana oferta na sporty motorowe
2
 • Szeroka oferta na bonusy
 • Funkcja Cash-Out
 • Wysokie kursy na tle konkurencji
 • Zbyt spokojny design
3
 • Nawet 600 PLN w bonusie powitalnym
 • Skromna i elegancka szata graficzna
 • Prosty, czytelny interfejs użytkownika
 • Mała oferta zakładów
 • Kursy nie zawsze są zadowalające

Polska reprezentacja na Wyspy Kanaryjskie udała się sześcioosobowym składzie. W gronie zawodników są: Kamil Stoch, Piotr Żyła, Dawid Kubacki, Maciej Kot, Jakub Wolny i Krzysztof Miętus. Grupę uzupełniają Stefan Horngacher i trójka jego asystentów: Zbigniew Klimowski, Kacper Skrobot i Grzegorz Sobczyk. Doliczyć trzeba jeszcze Pawła Witczaka, który odpowiada za logistykę.

Zawodnicy mogli ze sobą zabrać swoje żony lub partnerki, a także dzieci. Pobyt ma być połączeniem przyjemnego z pożytecznym. Jeśli chodzi o założenia, jaką mają wykonać skoczkowie, to jest to głównie praca nad siłą fizyczną. Oprócz tego, w późniejszych dniach mają pojawić się też elementy stabilizacji skoku.

Organizatorzy zadbali o każdy detal podczas naszej podróży z Polski na Fuerteventurę. Odprawa na lotnisku, transfer autobusowy, obsługa hotelowa – wszystko na najwyższym poziomie. Czujemy się tutaj bardzo dobrze. W hotelu mamy do dyspozycji pełną infrastrukturę treningową, która pozwoli trenerowi Horngacherowi bez żadnych niespodzianek przeprowadzić trening siłowy w trakcie trwania zgrupowania” – powiedział jego uczestnik Paweł Witczak, cytowany przez WP SportoweFakty.

Brak w tej grupie Adama Małysza, który jak podała strona wirtualnemedia.pl jest dalej dla Polaków jednym z najważniejszych sportowych autorytetów, pomimo tego, że od dłuższego czasu nie uprawia zawodowo sportu. Jeśli chodzi o innych przedstawicieli skoków narciarskich, to wysoko plasował się także Kamil Stoch. Badanie przeprowadziła firma analityczna IRCenter.

Decyzja o zgrupowaniu w połączeniu z urlopem w dodatnich temperaturach wydaje się być słuszna. Austriacki szkoleniowiec zamierza osiągnąć z polską drużyną sukces podczas igrzysk olimpijskich w Pjongczang, a pobyt na Wyspach Kanaryjskich jest pierwszym etapem do kolejnego sezonu.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem