Skoki narciarskie: Rozpoczynamy Turniej Czterech Skoczni!

Przed nami 65. edycja Turnieju Czterech Skoczni. Dzisiaj treningi i kwalifikacje w Oberstdorfie. Na starcie zobaczymy 70 zawodników z siedemnastu państw, w tym siedmiu reprezentantów Polski. Nasz kraj będą reprezentować: Jan Ziobro, Klemens Murańka, Stefan Hula, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Maciej Kot i Kamil Stoch. Najlepsi bukmacherzy 1 Duża ilość bonusówAplikacja mobilnaNowoczesny wygląd serwisuStale rozwijana

Przed nami 65. edycja Turnieju Czterech Skoczni. Dzisiaj treningi i kwalifikacje w Oberstdorfie. Na starcie zobaczymy 70 zawodników z siedemnastu państw, w tym siedmiu reprezentantów Polski. Nasz kraj będą reprezentować: Jan Ziobro, Klemens Murańka, Stefan Hula, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Maciej Kot i Kamil Stoch.

Najlepsi bukmacherzy

1
 • Duża ilość bonusów
 • Aplikacja mobilna
 • Nowoczesny wygląd serwisu
 • Stale rozwijana oferta na sporty motorowe
2
 • Szeroka oferta na bonusy
 • Funkcja Cash-Out
 • Wysokie kursy na tle konkurencji
 • Zbyt spokojny design
3
 • Nawet 600 PLN w bonusie powitalnym
 • Skromna i elegancka szata graficzna
 • Prosty, czytelny interfejs użytkownika
 • Mała oferta zakładów
 • Kursy nie zawsze są zadowalające

I to właśnie w tym ostatnim upatrujemy jednego z głównych faworytów do końcowego triumfu. Mistrz olimpijski opuścił ostatnio start w Mistrzostwach Polski z powodu przeziębienia. Nie przeszkodzi mu to jednak oddać dzisiaj pierwsze skoki na niemieckiej skoczni. Jak sam mówi czuje się już lepiej:

Jest znacznie lepiej i nie ma niebezpieczeństwa, że nie wystąpię w Oberstdorfie. Trochę żałuję, że zabrakło mnie na Wielkiej Krokwi, zawody obejrzałem w telewizji – widziałem, ilu kibiców było pod skocznią i jeszcze więcej obok niej. Fajnie byłoby się ruszyć po świętach, sprawdzić na tle mocnych kolegów, ale wypadek losowy sprawił inaczej. Nie miałem na to wpływu, wiem, że lepiej było zostać w domu, odpocząć i się wykurować. Tym bardziej że teraz czekają nas intensywne dni.”

stoch-radosc-laczy-nas-pasja

Cała nasza reprezentacja skacze na bardzo dobrym poziomie. W tym momencie najlepszy wydaje się być właśnie Kamil Stoch. Troszkę gorzej spisuje się Maciej Kot i przytrafiają mu się czasami gorsze skoki. A to może być decydujące w końcowym rozrachunku na turnieju. Co raz lepiej prezentuje się świeżo upieczony mistrz kraju Piotr Żyła oraz Dawid Kubacki. Solidny i bardzo równy wydaje się być Stefan Hula. Jan Ziobro ostatnio dobrze prezentował się w Pucharze Kontynentalnym i zasłużył sobie na to powołanie. Klemens Murańka ma wielkie możliwości i trzeba tylko cierpliwie czekać aż w końcu zaskoczy.

Apoloniusz Tajner spytany o to, czy faworytem do wygrania cyklu jest lider Pucharu Świata Domen Prevc odpowiedział: „Może to zabrzmi dziwnie, ale dla mnie będzie niespodzianką, jeśli wygra Domen. Słoweniec skacze naprawdę dobrze, ale też przecież nie aż tak, że odlatuje rywalom jak chce. W równych warunkach Daniel Andre Tande jak najbardziej może go pokonać. Kamil również. Styl młodego Prevca jest bardzo ryzykowny, zwłaszcza styl szybowania. Jeśli Domen trafi na dziurę w powietrzu, na rzadsze powietrze, grozi mu wypadek. To jest styl szalenie efektowny, ale naprawdę niebezpieczny. Kamil po dłuższej przerwie znów jest wymieniany wśród faworytów i myślę że jest na tyle dojrzały, by wytrzymać tę presję.”

Czekamy zatem jak wypadną nasi skoczkowie w dzisiejszych kwalifikacjach. Ich początek już o godzinie 16:45. Do boju Biało – Czerwoni!

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem