Skoki narciarskie: Polacy zdominowali drugi trening w Rasnovie!

Za nami drugi trening przed konkursem w Rasnovie. Polscy skoczkowie popisali się świetnymi skokami - trening wygrał Dawid Kubacki, a w najlepszej szóstce było aż czterech "biało-czerwonych".

Dawid Kubacki poprawił swój wynik z pierwszego treningu, w którym zajął drugie miejsce. Po świetnym skoku na 100. metr wyprzedził drugiego Halvora Egnera Graneruda o ponad 7 punktów. Warto dodać, że jego skok był tylko o 2 metry bliższy od rekordu skoczni. Trzecie miejsce w treningu zajął kolejny Norweg – Robert Johansson.

Zobacz również: Terminarz PŚ się kurczy. Raw Air 2021 odwołane!

W najlepszej szóstce treningu znalazło się aż 4 Polaków. Tuż za Johanssonem uplasował się Kamil Stoch, który mimo bardzo trudnych warunków oddał skok na 91. metr. Za plecami Stocha znalazło się jeszcze dwóch Polaków – Piotr Żyła oraz Andrzej Stękała. Cieszyć może również wynik Jakuba Wolnego (12. miejsce) oraz Klemensa Murańki (14. miejsce). 32. lokatę zajął Paweł Wąsek.

Pierwszy konkurs w Rasnovie odbędzie się w już w piątek o godzinie 14.15. Drugie zawody będą konkursem mieszanym (wystąpią w nim damsko-męskie drużyny narodowe) i odbędzie się w sobotę o godzinie 9:45.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem