Skoki narciarskie: Kubacki z drugim podium w Ruce!

Za nami drugi konkurs indywidualny w Ruce (Finlandia). Na podium niedzielnego konkursu znalazł się Dawid Kubacki. Pierwsze miejsce zajął Granerud.

Dzisiejszy konkurs był drugim konkursem indywidualnym na skoczni w Ruce. Wczorajsze zawody mogły napawać optymizmem, w końcu na „pudle” znalazł się Piotr Żyła i Dawid Kubacki. W pierwszej serii wystąpiło pięciu Polaków – Kubacki, Żyła, Stoch, Wąsek oraz Stękała. Do konkursu nie zakwalifikował się Klemens Murańka, który wczoraj zajął 9 miejsce.

W drugiej części niedzielnego konkursu udział wzięło  4 reprezentantów Polski. Kwalifikacji nie uzyskał Andrzej Stękała, który zajął 33 miejsce. Aż trzech Polaków zakończyło drugą serię w pierwszej dziesiątce – dziesiąty był Kamil Stoch, piąty Piotr Żyła, a trzeci Dawid Kubacki. Kolejne podium w tym sezonie zanotował Markus Eisenbichler, a zwycięzcą okazał się być Halvor Egner Granerud. Było to pierwsze podium Norwega w karierze.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem