Skoki narciarskie: Kubacki najlepszy w kwalifikacjach!

W ten weekend odbędą się dwa konkursy indywidualne w Kuusamo. W dzisiejszych kwalifikacjach świetnie pokazał się Dawid Kubacki. Przez kwalifikacje przebrnęło łącznie 6 "biało-czerwonych".

Poziom piątkowych kwalifikacji był dość słaby, w końcu do kwalifikacji wystarczał skok w okolicach 100 metrów. Dzisiejszego wieczoru do kwalifikacji przystąpiło sześciu Polaków i każdy z nich uzyskał kwalifikację. Najlepszym zawodnikiem okazał się być Dawid Kubacki, który skoczył na odległość 135.5 metra i zajął pierwsze miejsce w klasyfikacji. W pierwszej dziesiątce znalazł się też Piotr Żyła (5. miejsce – 129 metrów) oraz Kamil Stoch (10. miejsce – 125 metrów). 26 miejsce zajął Klemens Murańka (112.5 metra), 28 był Paweł Wąsek (113.5 metra), a 32 lokatę zagwarantował sobie Andrzej Stękała (112.5 metra).

Najlepsza dziesiątka kwalifikacji w Kuusamo:

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem