Skoki narciarskie: Bardzo dobry weekend w wykonaniu polskich skoczków

Za nami bardzo dobry weekend w wykonaniu polskich skoczków. Po sobotnim fenomenalnym występie w konkursie drużynowym i zdeklasowaniu innych zespołów, wczoraj w zawodach indywidualnych aż pięciu naszych zawodników uplasowało się w czołowej dwudziestce. Oczywiście mogło być lepiej, ale sezon jest bardzo długi, a najważniejsze imprezy dopiero przed nami. Najlepsi bukmacherzy 1 Duża ilość bonusówAplikacja mobilnaNowoczesny

Za nami bardzo dobry weekend w wykonaniu polskich skoczków. Po sobotnim fenomenalnym występie w konkursie drużynowym i zdeklasowaniu innych zespołów, wczoraj w zawodach indywidualnych aż pięciu naszych zawodników uplasowało się w czołowej dwudziestce. Oczywiście mogło być lepiej, ale sezon jest bardzo długi, a najważniejsze imprezy dopiero przed nami.

Najlepsi bukmacherzy

1
 • Duża ilość bonusów
 • Aplikacja mobilna
 • Nowoczesny wygląd serwisu
 • Stale rozwijana oferta na sporty motorowe
2
 • Szeroka oferta na bonusy
 • Funkcja Cash-Out
 • Wysokie kursy na tle konkurencji
 • Zbyt spokojny design
3
 • Nawet 600 PLN w bonusie powitalnym
 • Skromna i elegancka szata graficzna
 • Prosty, czytelny interfejs użytkownika
 • Mała oferta zakładów
 • Kursy nie zawsze są zadowalające

Wielu może czuć szczególny niedosyt zwłaszcza, że po pierwszej serii niedzielnych zawodów na pierwszym miejscu był Maciej Kot, a tuż zanim plasował się jego kolega z reprezentacji Kamil Stoch. Niestety Panowie zakończyli ten konkurs na czwartej i piątej pozycji. Co nie zmienia faktu, że w porównaniu do dobrego występu w fińskim Ruka, ten był już bardzo dobry. Wszystko idzie w jak najlepszym kierunku.

Kamil Stoch zajął najgorsze dla sportowca czwarte miejsce, ale nie czuł się rozczarowany: „Ja jestem zadowolony z wyniku. To nagroda za ostatnie tygodnie mojej pracy. Porównując zeszły weekend z tym, widać progres w moich skokach. Nie chcę mówić, że stać mnie na dużo więcej. W tej chwili stać mnie na skoki, jakie były dzisiaj. Wystarczyło na czwarte miejsce i na ten moment to wystarczy.

stoch-wywiad-laczy-nas-pasja

W moim odczuciu ten ostatni skok był najlepszy, natomiast trener pewnie powie, że ten z pierwszej serii konkursowej był lepszy, a drugi bardziej spóźniony. Takie głosy mnie już doszły. Ogólnie dostałem pochwałę. Trener powiedział, że zrobiłem dobrą pracę. To jest dla mnie najważniejsze. Skoki są stabilne i na bardzo dobrym poziomie. Podczas całego weekendu nie miałem kryzysu i gorszego momentu. Jest dobrze. Jestem bardzo zadowolony.”

Maciej Kot był bardziej rozczarowany swoją postawą, ale to bardzo ambitny zawodnik, który w rozmowie z dziennikarzami szczerze przyznał, że nawet jakby był drugi lub trzeci, to też czułby niedosyt. Polski skoczek stara się jednak dostrzegać plusy tych zawodów i podziela słowa trenera, który powiedział, że będą ważniejsze starty w tym sezonie i nie ma co się przejmować na zapas.

A sam austriacki szkoleniowiec był uradowany występem swoich podopiecznych: „Jestem bardzo zadowolony z 4. i 5. miejsca, zawodnicy pokazali naprawdę dobre skoki, podobnie jak Dawid, Stefan i Piotrek. W żadnym wypadku nie jestem rozczarowany. Jeśli ktoś by mi wczoraj powiedział, że będziemy mieć 4., 5., 13. miejsce, powiedziałbym – super, biorę!

Następne konkursy odbędą się w norweskim Lillehammer i wystartują na nich dokładnie ci sami zawodnicy, jacy zaprezentowali się podczas dwóch pierwszych weekendów Pucharu Świata.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem