Skład reprezentacji Polski na mecz z Holandią

Jerzy Brzęczek zaskoczył przed pierwszym meczem w tej edycji Ligi Europy! Selekcjoner reprezentacji Polski posadził na ławce między innymi Arkadiusza Milika i Kamila Grosickiego.

Grosicki, Lewandowski, Milik, Błaszczykowski – jeszcze niedawno na tej czwórce opierała się cała ofensywna gra biało-czerwonych. W meczu z Holandią nie obejrzymy żadnego z nich. Robert Lewandowski odpoczywa po trudnym sezonie i nie został powołany, podobnie jak Jakub Błaszczykowski. Arkadiusza Milika i Kamila Grosickiego natomiast zdecydował się nie desygnować do gry Jerzy Brzęczek.

Skład Polski na mecz z Holandią:

W bramce odwieczny dylemat między Wojciechem Szczęsnym i Łukaszem Fabiańskim został rozstrzygnięty na korzyść golkipera Juventusu. Na prawej obronie zobaczymy Tomasza Kędziorę, zaś na lewej – Bartosza Bereszyńskiego. To kolejny mecz, w którym prawonożny zawodnik występować będzie na lewej flance, zamiast choćby Macieja Rybusa. Lewą stronę defensywy mógłby zabezpieczyć również rewelacyjny w poprzednim sezonie Ekstraklasy defensor Legii, Michał Karbownik.

W ataku jednak nie Arkadiusz Milik, a Krzysztof Piątek będzie starał się zastąpić Roberta Lewandowskiego i wygrywać pojedynki z Virgilem van Dijkiem.

W środku obrony bez niespodzianek: jest Kamil Gliki i Jan Bednarek. Zaskoczenie na lewym skrzydle – Kamila Grosickiego zastąpi piłkarz Lecha Poznań, Kamil Jóźwiak. W środku trójka piłkarzy: Grzegorz Krychowiak, Mateusz Klich i podwieszony pod Piątka Piotr Zieliński. Jedenastkę biało-czerwonych zamyka Sebastian Szymański.

Mecz z Holandią wciąż można typować na Noblebet oraz LV BET – również po pierwszym gwizdku sędziego, dzięki Zakładom Na Żywo.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem