Skandaliczny SMS prezesa. Od „to niegodziwcy” do „przepraszam, pomyłka”

Kuriozalna sytuacja na linii 7R Stolaro Stal - OK Bedmet Kolejarz. Prezes drugiego klubu wysłał mocno kontrowersyjnego SMS-a, który dotarł do... nieodpowiedniego adresata. Między klubami zazgrzytało.

Incydent miał miejsce w minioną sobotę, tuż przed meczem SpecHouse PSŻ-u Poznań z OK Bedmet Kolejarzem. Wówczas prezes opolskiego klubu, Zygmunt Dziemba – jak donoszą WP Sportowe Fakty – dostał zaskakującą wiadomość od prezesa Stali Rzeszów, Zbigniewa Prawelskiego.

„Życzę ci zwycięstwa z Opolem. To niegodziwcy. Kary nie naliczyli, ale 25 tysięcy złotych kosztów tak. Bierz Karczmarza i w ry*a” – napisał. „Przepraszam, pomyłka” – zreflektował się już następnego dnia.

Adresatem SMS-a był… prezes drużyny z Poznania. Sprawa trafiła do Głównej Komisji Sportu Żużlowego.

Żeby przedstawić tło całej sytuacji sporu między klubami, należy cofnąć się do 6 czerwca. Wówczas OK Bedmet Kolejarz wygrał walkowerem z 7R Stolaro Stalą Rzeszów. Powodem miała być nieodpowiednia nawierzchnia toru. Wydawało się, że z czasem temat rozejdzie się po kościach, jednak wygląda na to, że to wciąż nie jest definitywny koniec zgrzytów.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem