Skandaliczne zachowanie prezesa Kolejarza. W sprawie wpłynęło oficjalne zgłoszenie

19.07.2021
Nie milkną echa wokół niedzielnego meczu na szczycie drugiej ligi żużla pomiędzy Metaliką Recycling Kolejarz Rawicz i OK Bedmet Kolejarzem Opole. Do Głównej Komisji Sportu Żużlowego wpłynęło oficjalne zgłoszenie na prezesa tych drugich - Sławomira Knopa.

Powód? Za pośrednictwem mediów społecznościowych przyjezdni kibice z Opola zasygnalizowali, że prezes Kolejarza dopuszczał się w ich stronę obelg i wyzwisk, pokazując środkowy palec. Do internetu trafiło też nagranie ze zdarzenia, jednak jest ono na tyle niewyraźne, że trudno stwierdzić tożsamość konkretnych bohaterów.

W rozmowie z WP Sportowe Fakty Zbigniew Fiałkowski, wiceprzewodniczący GKSŻ, potwierdził, że do komisji wpłynęło zgłoszenie skandalicznego zachowania prezesa. Dodał jednak, że jest za wcześnie, aby wysnuwać wnioski czy wysuwać jakiekolwiek oskarżenia. Wciąż oczekiwane jest dokładne wideo przedstawiające zdarzenie.

Przedstawiciele Kolejarza jak na razie nie zabrali głosu w sprawie.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem