Skandal w Premier League! Piłkarz Evertonu aresztowany pod bardzo poważnym zarzutem

Wiadomość gruchnęła w nocy z poniedziałku na wtorek. Everton FC potwierdził, że jeden z zawodników pierwszego zespołu został aresztowany i oddany do dyspozycji policji. W tle są bardzo poważne zarzuty - przestępstwa seksualne wobec dzieci.

W ciągu kilku ostatnich dni w mediach społecznościowych zaczęły pojawiać się plotki. Do aresztowania miało dojść w piątek. Wreszcie o sprawie szerzej napisał “The Mirror”. Z powodów prawnych, nie wymienił piłkarza z nazwiska, jednak nazywa go “regularnie występującym dla swojego kraju”. Wiadomo również, że aresztowany gracz ma 31 lat. To wynika z oświadczenia Greater Manchester Police, która potwierdza, że funkcjonariusze aresztowali 31-letniego mężczyznę pod zarzutem przestępstw seksualnych wobec dzieci. “Został zwolniony za kaucją w oczekiwaniu na dalsze dochodzenie”. Zawodnik został zawieszony przez swój klub.

“Informacja wywołała ogromny szok” – mówi “The Mirror” informator gazety. “Sprawa musi zostać w pełni zbadana”.

Kibice szybko rozszyfrowali, że w kadrze Evertonu znajduje się tylko dwóch piłkarzy pasujących, przynajmniej wiekiem, do opisu: Fabian Delph i Islandczyk Gylfi Sigurdsson. Już przed kilkoma dniami w sieci rozkręciła się burza wokół tego drugiego. Bliżej nieznane źródła sugerowały problemy natury prawnej Islandczyka. Oskarżano go o rzekome wysyłanie wiadomości do nieletnich dziewczyn. Wszystkiem zaprzeczała publicznie jego żona.

Ze względu na delikatny charakter sprawy, z całą pewnością należy poczekać na jej rozwój, którym zajmą się organy ścigania.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem