SK Gaming bez głównego midlanera na pierwszy tydzień LEC

Kłopoty kadrowe SK Gaming tuż przed startem letniego splitu LEC. Ersin „Blue” Gören nie wystąpi w pierwszym tygodniu rozgrywek ze względu na problemy zdrowotne.

Letni split League of Legends European Championship rusza już w piątek. Wszystkie zespoły zaprezentowały już składy na drugą część sezonu i są gotowe do rywalizacji o awans na mistrzostwa świata. Z problemami natury kadrowej musi się jednak mierzyć ekipa SK Gaming. W pierwszych trzech meczach summer splitu nie wystąpi bowiem ich podstawowy midlaner.

Zobacz również: Zhiqiang „shad0w” Zhao wraca! 20-latek zagra w LGD Gaming

Mowa oczywiście o Ersinie „Blue” Görenie. Belg trafił do szpitala, ponieważ zaczął odczuwać ból w klatce piersiowej oraz miał problemy z oddychaniem. Organizacja potwierdziła, że nie ma to związku z zakażeniem COVID-19. Zawodnik jest obserwowany przez lekarzy i wszyscy liczą na jego szybki powrót do zdrowia. Miejsce „Blue” w pierwszym tygodniu po powrocie rozgrywek LEC zajmie nowy nabytek akademii – Mihail „twohoyrz” Petkov.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem