Siatkówka: Polska – Brazylia na rozpoczęcie Ligi Światowej!

Już dzisiaj dobry dzień dla wszystkich fanów siatkówki w Polsce! Nasza reprezentacja rozpoczyna swój dwudziesty sezon w Lidze Światowej. Już o godzinie 17:00 we włoskim Pesaro Biało – Czerwoni zmierzą się z Brazylią. Warto przypomnieć, że będzie to pierwszy mecz o stawkę nowego trenera naszej kadry Ferdinando De Giorgiego. Turniej finałowy tegorocznej edycji odbędzie się

Już dzisiaj dobry dzień dla wszystkich fanów siatkówki w Polsce! Nasza reprezentacja rozpoczyna swój dwudziesty sezon w Lidze Światowej. Już o godzinie 17:00 we włoskim Pesaro Biało – Czerwoni zmierzą się z Brazylią. Warto przypomnieć, że będzie to pierwszy mecz o stawkę nowego trenera naszej kadry Ferdinando De Giorgiego.

Turniej finałowy tegorocznej edycji odbędzie się w Kurytybie i tam właśnie polscy siatkarze będą chcieli się zakwalifikować. Oprócz rywalizacji z  „Canarinhos” czekają nas mecze z Włochami, Iranem, Bułgarią, Kanadą, Rosją i USA.

Mecz przeciwko Brazylii nie będzie łatwy, ani ta runda w Pesaro nie będzie łatwa dla żadnego zespołu. Brazylijczycy na pewno są faworytem w ten weekend. To będzie okazja do zaprezentowania tego co najlepsze w naszym zespole, ale także pokazania naszego potencjału, postępów w rozwoju i tego co przygotowujemy na treningach” – powiedział Ferdinando de Giorgi w rozmowie z onet.pl.

Głównym celem naszej drużyny jest jak najlepsze przygotowanie się do odbywających się pod koniec sierpnia w Polsce Mistrzostw Europy. Pierwsza przeszkoda, jaką będzie reprezentacja Brazylii, to rywal bardzo mocny. Należy jednak pamiętać, że u nich zaszła zmiana pokoleniowa, a swój debiut zaliczy nowy trener – Renan Dal Zotto.

Po igrzyskach nastały duże zmiany, Bernardo Rezende przestał pełnić funkcję trenera, ale nadal jest obecny przy drużynie, jest bardzo ważną częścią zespołu. Drużyna Brazylii zawsze jest traktowana jako faworyt. Mamy respekt, gramy tak aby ten szacunek dla rywali mieć i chcemy to podtrzymać.

Ten turniej jest trudny, będziemy musieli mocno walczyć, żeby osiągnąć cel. Mamy nowych zawodników, więc dla nich to również będzie wielkie wyzwanie” – powiedział selekcjoner dzisiejszych rywali Polaków, cytowany w serwisie onet.pl.

Mamy nadzieję, że w pojedynku mistrzów świata z mistrzami olimpijskimi lepsi okażą się ci pierwsi. Przypominamy raz jeszcze, mecz Polska – Brazylia rozpoczyna się dzisiaj o godzinie 17:00. Do boju Biało – Czerwoni!

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem