Siatkówka: Czas na zwycięstwo! Dzisiaj Kanada!

Przed naszymi siatkarzami konfrontacja z Kanadą. To nasi ostatni rywale  podczas turnieju Ligi Światowej w Warnie. Pomimo tego, że Polacy grają obecnie słabo, to mają jeszcze szansę na udział w turnieju finałowym w Kurytybie. Muszą wygrać i liczyć na korzystne rozstrzygnięcia na innych parkietach. Stephane Antiga stanie po raz pierwszy naprzeciwko naszej reprezentacji od czasu,

Przed naszymi siatkarzami konfrontacja z Kanadą. To nasi ostatni rywale  podczas turnieju Ligi Światowej w Warnie. Pomimo tego, że Polacy grają obecnie słabo, to mają jeszcze szansę na udział w turnieju finałowym w Kurytybie. Muszą wygrać i liczyć na korzystne rozstrzygnięcia na innych parkietach.

Stephane Antiga stanie po raz pierwszy naprzeciwko naszej reprezentacji od czasu, kiedy był trenerem Biało – Czerwonych. Czy znajdzie on sposób, żeby wygrać ze swoją byłą drużyną? Mamy nadzieję, że nie. Liczymy, że Polacy pokażą swojemu niedawnego szkoleniowcowi, że dalej potrafią świetnie grać.

Polska jest na zawsze w moim sercu, razem z Francją i z Kanadą. Dlatego te mecze są dla mnie inne niż pozostałe, cieszę się na nie. Ale w jednym są takie same jak wszystkie inne – chciałbym je wygrać. Z reprezentacją Polski zagramy w tym sezonie dwa razy, raz w Lidze Światowej i raz na Memoriale Wagnera i mam nadzieję, że będą to dwa zwycięstwa” – powiedział opiekun Kanadyjczyków redakcji WP SportoweFakty.

Kanada prezentuje się w tej edycji Ligi Światowej całkiem dobrze. Dzięki pokonaniu Bułgarii, gracze z Ameryki Północnej mają obecnie na koncie 7 punktów i wyprzedzają naszych reprezentantów. Antiga jest zadowolony z formy, jaką prezentują jego podopieczni.

Nie spodziewałem się, że będzie utrzymamy tak wysoki poziom gry we wszystkich meczach Ligi Światowej. Byłem też pod wrażeniem postawy moich podopiecznych w starciu z Bułgarami. Rośniemy jako zespół, prezentując naprawdę dobrą siatkówkę” – ocenił postawę swoich siatkarzy Antiga, cytowany przez WP SportoweFakty.

Nie mam pojęcia dlaczego nie udało nam się zdobyć więcej punktów i jesteśmy teraz na siebie źli. Pooglądamy wideo, omówimy naszą grę i postaramy się lepiej przygotować na następny mecz” – powiedział po meczu z Brazylią Artur Szalpuk.

Mamy nadzieję, że po dzisiejszym meczu z Kanadą Polacy nie będą na siebie źli, a my jako ich kibice będziemy bardzo zadowoleni z ich postawy. Nasi siatkarze potrafią grać na wysokim poziomie i liczymy, że to dzisiaj udowodnią.

Do boju Biało – Czerwoni!

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem