Show w studiu Ligi Mistrzów! Micah Richards i Jamie Carragher wyznaczyli nowe granice!

Były piłkarz Manchesteru City, 13-krotny reprezentant Anglii Micah Richards, błyskawicznie po zakończeniu sportowej kariery stał się jednym z czołowych ekspertów na rynku brytyjskim. Przy okazji meczu Bayernu Monachium z Paris Saint Germain, wraz z Jamie’m Carragherem zrobili nieprawdopodobne show w telewizyjnym studiu! W Polsce kibice narzekają, że popadamy ze skrajności w skrajność. Mamy studia meczowe,

Były piłkarz Manchesteru City, 13-krotny reprezentant Anglii Micah Richards, błyskawicznie po zakończeniu sportowej kariery stał się jednym z czołowych ekspertów na rynku brytyjskim. Przy okazji meczu Bayernu Monachium z Paris Saint Germain, wraz z Jamie’m Carragherem zrobili nieprawdopodobne show w telewizyjnym studiu!

W Polsce kibice narzekają, że popadamy ze skrajności w skrajność. Mamy studia meczowe, w którym kucharze w przerwie przyrządzają potrawy i nie ma to nic wspólnego z futbolem. Mamy też festiwale „gadających głów”, poważne, sztywne i nie dla wszystkich ciekawe. Brytyjczycy znaleźli w tym swoją przestrzeń i robią show. Merytorycznie rozmawiają o futbolu, ale potrafią się też o niego realnie pokłócić (ostatnio Jamie Carragher vs Micah Richards o VAR), jak również świetnie bawić. Wokół środowego spotkania Bayernu z PSG w stacji CBS Sports mieliśmy najpierw wywiad z Robertem Lewandowskim, który Jamie Carragher podjął się „tłumaczyć” z językowa polskiego na angielski.

https://twitter.com/jarekolinski/status/1379893059593375745?s=21

Niedługo po tym Micah Richards i Jamie Carragher zaczęli na środku studia odtwarzać scenki ze swojej zawodniczej kariery.

Zaczęło się niewinnie – od tańców po golu. Skończyło próbą wykonania salta przez Richardsa, gdy przywołano mu końcówkę spotkania z Evertonem, w którym popisał się właśnie bramką zdobytą w końcówce, a potem efektywną cieszynką. Ekspert angielskiej telewizji, w salwach śmiechu i ubrany w garnitur, postanowił odtworzyć również tę scenkę.

Ktoś powie, że to niepoważne i nie ma nic wspólnego z rozsądną rozmową o piłce, a już tym bardziej spotkaniu, które pokazywało CBS Sports. Na merytoryczne i detaliczne rozmowy o sporcie również tam jednak jest miejsce.

https://twitter.com/ucloncbssports/status/1379907072456810503?s=21

Robert Lewandowski otwarcie o tym, czy zagra w rewanżu z PSG

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem