Ronaldo strzela gole numer 100 i 101 w kadrze Portugalii. Coraz bliżej rekordu!

Cristiano Ronaldo drugim piłkarzem w historii futbolu, który przekroczył liczbę stu goli strzelonych w narodowych barwach! W meczu Ligi Narodów przeciwko Szwecji gwiazdor reprezentacji Portugalii zdobył dwie piękne bramki, dzięki którym pękła magiczna granica!

109 bramek, jakie Ali Daei zdobył w 149 występach dla kadry Iranu, do dziś pozostaje niedoścignionym rekordem. Pierwszym, jedynym piłkarzem, który ma realną szansę wkrótce go pobić, jest właśnie Cristiano Ronaldo. Dziś brakuje mu już zaledwie ośmiu trafień. Portugalczyk, kiedy przed przerwą spowodowaną pandemią, trafił po raz 99., wręcz obiecał, że już wkrótce wymaże Irańczyka z tablic rekordów. Sam Ali Daei twierdzi, że nie zmartwi go, gdy to się stanie. Docenia wielkość Ronaldo i uważa za naturalne, że ten przed zakończeniem piłkarskiej kariery może go faktycznie doścignąć.

W minionym roku Ronaldo strzelił 14 goli dla swojego kraju. Gdyby utrzymał to tempo, już w okolicach przyszłorocznego Euro może być numerem jeden!

https://twitter.com/SnapGoal/status/1303416177939578883?s=20

Przerwa wywołana przez pandemię oczywiście nieco pokrzyżowała mu plany. W eliminacjach do Euro trafiał raz za razem, w każdym możliwym spotkaniu. Samej Litwie wbił siedem goli. Później cały międzynarodowy futbol zamarł na 10 miesięcy. Przed kilkoma dniami CR7 pauzował z powodu urazu stopy. Ale jak tylko znów pojawił się na boisku w barwach Portugalii, pokazał, że traktuje swój pościg na serio. Już na początku meczu ze Szwecją pięknie przymierzył z rzutu wolnego!

Cristiano Ronaldo o 109 golach Irańczyka:

„Każdy rekord musi zostać w końcu pobity i ja to zrobię”.

Nie poprzestał na jednym trafieniu. Po przerwie dołożył drugie, również nieprzeciętnej urody! Tym sposobem na jego liczniku widnieje już 101 bramek w 165 występach!

https://twitter.com/CR7_inside/status/1303428165558296583?s=20

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem