Sergio Ramos zmienił zdanie i chciałby przedłużyć kontrakt z Realem!

Zwrot akcji w sprawie kontraktu Sergio Ramosa. Hiszpański defensor namyślił się i zdecydował, że chciałby jednak zostać w Madrycie. Nie będzie to jednak tak proste.

Umowa Sergio Ramosa z Realem Madryt wygasa już 30 czerwca tego roku. Obie strony zasiadły do negocjacji na sporo przed zakończeniem sezonu, jednak spełzły one na niczym. Kapitan „Królewskich” chciał przedłużyć swój kontrakt do końca sezonu 2022/2023 i otrzymać podwyżkę. Florentino Perez zaproponował jednak zaledwie roczny kontrakt z dziesięcioprocentową obniżką pensji. Rozmowy zostały zawieszone, a wiele wskazywało na to, że doświadczony obrońca zmieni pracodawcę. W kolejce o jego podpis ustawiło się Paris Saint-Germain oraz Manchester City, jednak w ostatnich dniach wiele się zmieniło.

Zobacz również: Wielki powrót Martineza do Atleticu stanie się faktem?

„Marca” donosi, że stoper przemyślał całą sytuację i chciałby zostać w klubie. Mistrz świata z 2010 roku miał nawet zdecydować o przyjęciu warunków, które zaproponował Perez. Sprawa może jednak nie być tak prosta – wcześniejsza oferta wygasła, więc któraś ze stron musiałaby odnowić kontakt. Na telefon na pewno czeka prezes klubu, który uznałby to za akt poświęcenia i postawienia drużyny ponad indywidualne korzyści. W sprawę nie jest zamieszany nowy trener Realu, Carlo Ancelotti. Sprawę nowej umowy obmówić musi więc wyłącznie Perez z Ramosem.

https://twitter.com/theMadridZone/status/1402568512422490112

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem